Посібник користувача VAIO Серія SVE14A1

Завдання

Про ключ безпеки для безпроводової локальної мережі

Ключ безпеки — це протокол безпеки для безпроводової локальної мережі, який шифрує дані, що передаються через безпроводову локальну мережу. Його також називають ключем шифрування або ключем WEP.
Ключ безпеки дає змогу безпроводовим пристроям, які мають такий самий ключ, зокрема точці доступу безпроводової локальної мережі та комп’ютеру, обмінюватися даними в безпроводовій локальній мережі.
Ключ безпеки призначається кожній точці доступу за промовчанням. (Переконайтеся, що ключ безпеки за промовчанням було змінено для захисту даних від несанкціонованого використання.) Якщо не вдається знайти ключ безпеки за промовчанням, див. посібник із комплекту постачання точки доступу.

Якщо введено неправильний ключ безпеки, виконайте ці кроки, щоб повторно ввести ключ безпеки.
  1. Натисніть кнопку (Пуск) і виберіть пункт Панель керування.

  1. Клацніть Мережа й Інтернет і виберіть пункт Центр мережних підключень і спільного доступу.

  1. На лівій панелі виберіть пункт Керування безпроводовими мережами.

  1. Клацніть правою кнопкою миші потрібну мережу у списку Мережі, які можна переглядати та змінювати, а потім клацніть Властивості.

  1. Перейдіть на вкладку Безпека.

  1. Введіть ключ безпеки у полі Ключ безпеки мережі та клацніть ОК.

Пов’язані теми