VAIO Gebruikershandleiding

Taak

Beveiligingssleutels voor Wi-Fi(R) (draadloos LAN)

Een beveiligingssleutel biedt een beveiligingsprotocol voor versleuteling van gegevens die worden verzonden via Wi-Fi. De beveiligingssleutel wordt ook coderingssleutel of WEP-sleutel (Wired Equivalent Privacy) genoemd.
Dankzij de beveiligingssleutel kunnen draadloze apparaten die dezelfde sleutel hebben, zoals een Wi-Fi-toegangspunt en een computer, met elkaar communiceren via Wi-Fi.
De beveiligingssleutel wordt standaard aan elk toegangspunt toegewezen. (Wijzig de standaardbeveiligingssleutel om gegevens te beschermen tegen niet-geautoriseerd gebruik.) Raadpleeg de handleiding bij uw toegangspunt als u de standaardbeveiligingssleutel niet kunt vinden.

Als u een verkeerde beveiligingssleutel hebt ingevoerd, voert u de volgende stappen om de beveiligingssleutel opnieuw in te voeren.
  1. Open de charms [Details] en selecteer de charm Instellingen (Settings).

  1. Selecteer (het netwerkpictogram).

  1. Klik met de rechtermuisknop op het gewenste netwerk en selecteer Verbindingseigenschappen weergeven (View connection properties).

  1. Selecteer het tabblad Beveiliging (Security) .

  1. Geef een beveiligingssleutel op in het veld Netwerkbeveiligingssleutel (Network security key) en klik op OK.

Verwant onderwerp