Цифрова відеокамера 4K/Цифрова відеокамера HDFDR-X1000V/HDR-AS200V

Використання клейкого кріплення

Клейке кріплення використовується для закріплення водонепроникного футляра або адаптера штатива до пристрою, який планується використовувати. Клейке кріплення — це загальний термін для пряжки для кріплення, плаского та вигнутого клейкого кріплення. Перед прикріпленням вставте відеокамеру у водонепроникний футляр або прикріпіть адаптер для штатива.

 • Клейке кріплення можна прикріпити до FDR-X1000V, не прикріплюючи водонепроникний футляр або адаптер штатива.


Далі описано процедуру закріплення клейкого кріплення на водонепроникному футлярі.

 1. Сумістіть отвір для гвинта штатива в нижній частині водонепроникного футляра із отвором для гвинта штатива пряжки для кріплення та надійно зафіксуйте за допомогою гвинта штатива.

  Сумістіть адаптер для штатива з нижньою частиною відеокамери та надійно зафіксуйте за допомогою гвинта штатива.

 2. Прикріпіть пряжку для кріплення (із водонепроникним футляром, встановленим у кроці 1) до плаского або вигнутого клейкого кріплення, посуваючи її до клацання.

 3. Повністю видаліть з поверхні, до якої потрібно прикріпити клейке кріплення, пил, вологу та масляні речовини.
 4. Зніміть прокладку на задній стороні та зафіксуйте клейке кріплення в потрібному місці.

  Клейкі властивості набудуть максимальної сили через 24 години після прикріплення клейкого кріплення до потрібного місця.

Прикріплення або відкріплення від пряжки для кріплення

Натисніть та утримуйте позначену колом частину, щоб розблокувати, а потім посуньте її у протилежному напрямку до кроку 2.

Примітка

 • Пласке та вигнуте клейке кріплення не можна використовувати повторно після відкріплення від поверхні розташування.
 • Під час відкріплення знімайте кріплення повільно. Якщо знімати кріплення силою, можна пошкодити поверхню, на якій воно зафіксовано.
 • Перед прикріпленням перевірте поверхню предмету, який буде використовуватися. Якщо вона брудна або на ній є пил, волога чи масляні речовини, клейкі властивості можуть послабитися і предмет може відкріпитися від незначного впливу.
 • Використовуйте відповідне клейке кріплення (пласке чи вигнуте) для поверхні, на якій буде розміщено відеокамеру. Якщо кріплення не підходить до поверхні, воно може відкріпитися від незначного впливу.
 • Пропустіть відповідний шнур через отвір для приєднання шнура водонепроникного футляра та прикріпіть шнур до предмета, який планується використовувати разом з відеокамерою.
 • Перед використанням переконайтеся, що отвір для гвинта на пряжці для кріплення не послаблений, а пласке чи вигнуте клейке кріплення надійно зафіксоване на поверхні.