Цифровий фотоапаратDSC-WX500

Заряджання акумулятора у фотоапараті

У разі використання фотоапарата вперше потрібно зарядити батарею. Заряджена батарея поступово розряджається, навіть коли вона не використовується. Щоб не пропустити можливості познімати, заряджайте батарею перед зйомкою.

 1. Вимкніть живлення.
 2. Під’єднайте фотоапарат зі встановленою батареєю до адаптера змінного струму (додається) за допомогою кабелю Micro USB (додається), а адаптер змінного струму вставте в розетку.

  Для споживачів у США і Канаді

  Для споживачів у інших країнах/регіонах, ніж США і Канада

  Індикатор заряджання
  Горить: заряджання
  Вимкнено: заряджання завершено
  Блимає: збій заряджання або заряджання тимчасово припинено через неналежну температуру фотоапарата

  • Якщо індикатор заряджання засвічується, проте одразу гасне, акумулятор повністю заряджено.

Тривалість заряджання (повна зарядка)

Час заряджання за допомогою адаптера змінного струму (додається) становить приблизно 230 хв.


 • Час заряджання може різнитися залежно від залишкового заряду батареї або умов заряджання.
 • Батарею можна заряджати навіть тоді, коли вона розрядилася не повністю.
 • Вищезгаданий час позначає тривалість заряджання повністю розрядженої батареї (додається) за температури 25 °C. Залежно від умов використання та середовища заряджання може тривати довше.

Примітка

 • Якщо індикатор заряджання блимає коли батарею заряджено не повністю, зніміть батарею з камери або від’єднайте USB-кабель та вставте повторно для продовження зарядження.
 • Якщо індикатор заряджання на фотоапараті блимає, коли адаптер змінного струму під’єднано до розетки, це повідомляє про те, що заряджання тимчасово зупинено, оскільки значення температури є більшим за рекомендоване. Коли температура повернеться до відповідних значень, заряджання відновиться. Батарею рекомендується заряджати за навколишньої температури від 10°C до 30°C.
 • Підключіть адаптер змінного струму до найближчої електричної розетки. Якщо під час використання адаптера змінного струму виникне збій у роботі, слід негайно вийняти штекер із розетки, щоб від’єднати пристрій від мережі живлення.
 • Якщо використовується цілком нова батарея або батарея тривалий час не використовувалась, під час першого заряджання батареї індикатор заряджання може швидко блимати. У такому разі вийміть батарею з камери або від’єднайте USB-кабель та вставте повторно для продовження заряджання.
 • Не заряджайте батарею безперервно або часто без її використання, коли вона вже повністю заряджена або майже повністю заряджена. Такі дії можуть погіршити продуктивність батареї.
 • По закінченні заряджання від'єднайте адаптер змінного струму від електричної розетки.
 • Слід використовувати лише оригінальні батареї, кабелі Micro USB (додається) та адаптери змінного струму Sony (додається).