Pripojenie k počítaču
-
„WALKMAN“ nie je k počítaču pripojený pomocou dodaného USB kábla.
-
„WALKMAN“ pripojte k počítaču pomocou dodaného USB kábla. Ak používate iný USB kábel než dodaný USB kábel, nemusí ísť o riadne pripojenie a počítač možno preto „WALKMAN“ nerozpoznáva.
-
„WALKMAN“ nie je riadne pripojený k dodanému USB káblu.
-
„WALKMAN“ riadne a pevne pripojte k dodanému USB káblu. Nabíjanie môže začať (OPR indikátor sa rozsvieti načerveno), aj keď pripojenie nie je správne, ale je možné, že počítač „WALKMAN“ nerozpozná. V takom prípade „WALKMAN“ odpojte od dodaného USB kábla a potom ho k dodanému USB káblu pripojte opäť.
-
Zostávajúca úroveň nabitia batérie je nízka alebo nedostatočná.
-
Dobite batériu. Pri prvom použití prehrávača „WALKMAN“ môže trvať niekoľko minút, kým ho počítač nerozpozná a to isté sa môže stať aj vtedy, keď „WALKMAN“ nebol dlhý čas používaný, a to aj napriek tomu, že nabíjanie už začalo (OPR indikátor sa rozsvietil načerveno). Skontrolujte, či počítač rozpoznal „WALKMAN“ približne po 5 minútach jeho pripojenia k počítaču.
-
„WALKMAN“ nie je riadne pripojený k USB káblu.
-
Odpojte USB kábel a potom ho znova pripojte.
-
V zabudovanej pamäti prehrávača nie je dostatok voľného miesta.
-
Preneste nejaké nepotrebné dáta späť do počítača, aby ste uvoľnili ďalšie voľné miesto.
-
Podrobnejšie informácie o maximálnom počte súborov alebo priečinkov, ktoré možno nahrať, nájdete v časti [Detaily].
-
Skladby s obmedzeným časom prehrávania alebo obmedzeným počtom prehratí nemusia byť prenesené kvôli obmedzeniam nastaveným vlastníkmi autorských práv. Ak budete chcieť získať podrobnejšie informácie o nastaveniach jednotlivých zvukových súborov, obráťte sa na ich distribútorov.
-
Možno sa pokúšate o prenos súborov formátu, ktorý nie je podporovaný.
-
Do prehrávača preneste súbory podporovaného formátu. Prečítajte si [Detaily].

Začíname