Інтелектуальна панорамна зйомка

Дає змогу створювати панорамне зображення на основі об’єднання знімків. Крім того, фотоапарат автоматично розпізнає обличчя людей і рухомі об’єкти.
 1. Установіть перемикач режимів у положення (іПанорамна зйомка).

 1. Виберіть напрямок зйомки.

 1. Скеруйте фотоапарат на край об’єкта зйомки та натисніть кнопку спуску до кінця.

A: цю частину не буде знято.
 1. Переміщуйте фотоапарат, доки вказівник на екрані не дійде кінця смуги переміщення (B).

Поради щодо панорамної зйомки
Рух фотоапаратом має здійснюватися рівномірно за дугою в напрямку, указаному на екрані. Панорамні знімки виходять краще, коли об’єкти зйомки нерухомі.
Якомога коротший радіус.
Вертикальний напрямок
Горизонтальний напрямок
 • Спочатку натисніть кнопку спуску до половини, щоб зафіксувати фокус і експозицію. Потім натисніть кнопку спуску до кінця та переміщуйте або нахиляйте фотоапарат.

 • Якщо вздовж краю екрана сконцентровані об’єкти, що суттєво різняться за формою, компонування зображення може не вдатися. У такому разі скомпонуйте кадр таким чином, щоб ці об’єкти перебували в центрі зображення, і повторіть зйомку.


Зйомка панорамних зображень із кутом огляду 360°
Цей фотоапарат має функцію панорамної зйомки, що дає змогу знімати панорамні зображення з майже повним кутом огляду у 360°.
Для зйомки панорамного зображення виберіть MENU установіть для [Розмір панор. зображення] значення [360°]. Під час відтворення на фотоапараті записані панорамні зображення можна прокручувати з необхідною точністю.
 • Виберіть напрямок зйомки за допомогою /. Панорамне зображення не можна знімати у вертикальному напрямку, якщо для [Розмір панор. зображення] встановлено значення [360°].

 • Фактично записане зображення може не охоплювати 360°. Це залежить від об’єкта чи способу зйомки.

Примітки
 • Якщо виконати панорамування потрібного об’єкта за відведений час не вдається, на скомпонованому зображенні з’являється сіра ділянка. У такому разі переміщуйте фотоапарат швидше. Це дасть змогу зняти повне панорамне зображення.

 • Оскільки в цьому режимі об’єднуються кілька зображень, ділянки переходу між ними не будуть цілком плавними.

 • Коли об’єкти на дузі панорамування суттєво відрізняються за яскравістю, кольором і відстанню фокусування від області, на якій виконано фіксацію автоматичної експозиції/автофокуса, зйомка не буде вдалою. У такому разі слід змінити область фіксації автоматичної експозиції/автофокуса та зробити знімок ще раз.

 • Створити панорамні зображення не можна в таких випадках:

 • рух фотоапаратом надто різкий або надто повільний;

 • надто сильне тремтіння фотоапарата.


Пов’язані розділи