ISO

Налаштування світлової чутливості, коли в меню вибору сцени для фотоапарата встановлено режим зйомки з ручним налаштуванням експозиції, режим зйомки з пріоритетом витримки затвора, режим зйомки з пріоритетом діафрагми, режим Авто згідно з програмою або [Розшир. зйом. спорт. подій]. Налаштування чутливості за допомогою кнопки керування в режимі зйомки з ручним налаштуванням експозиції. У режимі відеозйомки для параметра [ISO] установлено значення [Авто]. Налаштування не можна змінити.
  1. Натисніть колесо керування, щоб вибрати чутливість ISO.

  1. Поверніть колесо керування, щоб вибрати потрібне значення.


(Авто)
Автоматичне налаштування чутливості ISO.

////////
Під час зйомки об’єкта, що рухається, або в темряві ефект розмитості можна зменшити завдяки збільшенню чутливості ISO (виберіть більше значення).
Більші значення чутливості ISO, ніж [ISO4000], доступні завдяки технології чіткого зображення та режиму пакетної зйомки з накладанням зображення.

Значення ISO у таблиці вище є характерними значеннями.
Повертання колеса керування збільшує або зменшує чутливість ISO у співвідношенні 1/3, як показано нижче:
ISO80 ISO100 ISO125 ISO160 ISO200 ... ISO12800
Регулювання чутливості ISO (Рекомендований показник експозиції)
Чутливість ISO — це швидкість носія для записування з датчиком зображення, який поглинає світло. Навіть якщо значення експозиції те саме, зображення різняться залежно від чутливості ISO.
Висока чутливість ISO
Записування яскравого зображення навіть під час зйомки в темряві (це можливе завдяки застосуванню короткої витримки для зменшення ефекту розмитості).
Однак зображення в такому разі може містити шуми.
Низька чутливість ISO
Записування чіткішого зображення.
Однак якщо експозиція є недостатньою, зображення може вийти темнішим.


Примітки
  • Якщо значення чутливості ISO становить [ISO4000] або більше, для записування зображення потрібно трохи часу, оскільки фотоапарат накладає зображення. З такими налаштуваннями спалах не працює.

  • Якщо фотоапарат установлено в режим зйомки з ручним налаштуванням, значення [Авто] використати не можна. Налаштування за замовчуванням — [ISO80].

  • Якщо для режиму зйомки вибрано параметр пакетної зйомки або брекетингу, можна вибрати тільки [Авто], [ISO80] або [ISO800].

Пов’язані розділи