Налашт. USB з’єдн.

Вибір режиму USB під час підключення фотоапарата до комп’ютера чи USB-пристрою за допомогою кабелю мікро-USB.
  1. MENU (Налаштування) (Основні налаштування) [Налашт. USB з’єдн.] потрібний режим


Авто
Залежно від комп’ютера чи інших USB-пристроїв, підключених до фотоапарата, режим з’єднання автоматично встановлюється як [MTP] або [Mass Storage].
У разі використання операційної системи Windows 7 або Windows 8 буде вибрано параметр [MTP], і стануть доступними функції, які пропонує Windows 7 або Windows 8.

MTP
Установлення з’єднання MTP між фотоапаратом і комп’ютером або іншими USB-пристроями.
У разі використання операційної системи Windows 7 або Windows 8 буде вибрано параметр [MTP], і стануть доступними певні функції.
У разі користування іншими операційними системами (Vista/XP, Mac OS X) відкриється вікно майстра автоматичного відтворення, і фотографії з папки записування на фотоапараті буде перенесено на комп’ютер.

Mass Storage
Установлюється підключення фотоапарата як зовнішнього запам’ятовувального пристрою до комп’ютера або іншого USB-пристрою.

Примітки
  • Якщо після під’єднання фотоапарата до комп’ютера із системою Windows 7 або Windows 8 екран Device Stage* не відображається, установіть для пункту [Налашт. USB з’єдн.] значення [Авто].

* «Device Stage» — це екран меню для керування підключеними пристроями, зокрема фотоапаратом. (Функція Windows 7 або Windows 8)