Рекомендоване комп’ютерне середовище

У разі використання програмного забезпечення «PlayMemories Home» (Windows) і «Music Transfer» (Windows/Mac) та імпортування зображень за допомогою USB-з’єднання рекомендується використовувати наведене нижче комп’ютерне середовище.

Windows


Операційна система (попередньо встановлена)
Microsoft Windows XP* SP3/Windows Vista SP2/Windows 7 SP1/ Windows 8
Центральний процесор
Intel Pentium III з частотою 800 МГц або потужніший (для відтворення та редагування відео високої чіткості: Intel Core Duo з частотою 1,66 ГГц або потужніший/Intel Core 2 Duo з частотою 1,66 ГГц або потужніший, Intel Core 2 Duo з частотою 2,26 ГГц або потужніший потрібен для обробки відео AVC HD (FX/FH) і Intel Core 2 Duo з частотою 2,40 ГГц або потужніший потрібен для обробки відео AVC HD (PS)).
Пам’ять
Windows XP: не менше 512 МБ (рекомендується не менше 1 ГБ).
Windows Vista/Windows 7/Windows 8: не менше 1 ГБ
Жорсткий диск (об’єм диска, необхідний для встановлення)
Приблизно 500 МБ
Роздільна здатніть дисплея
1024×768 точок або більше

* 64-розрядні версії та випуск Starter (Edition) не підтримуються.
Для створення дисків потрібен інтерфейс Windows Image Mastering API (IMAPI) Ver.2.0 або пізнішої версії.

Mac


Операційна система (попередньо встановлена)
USB-з’єднання: Mac OS X v10.5 – v10.8
Music Transfer: Mac OS X v10.5 – v10.8*

* З установленим процесором Intel processor
Примітки
  • У середовищі, що базується на оновленні операційних систем, зазначених вище, а також у середовищі з багатоваріантним завантаженням належне функціонування не гарантується.

  • У разі підключення двох або більше USB-пристроїв до одного комп’ютера одночасно деякі пристрої, зокрема фотоапарат, можуть не працювати залежно від типу USB-пристроїв, що використовуються.

  • Підключення фотоапарата за допомогою інтерфейсу USB, сумісного зі стандартом Hi-Speed USB (USB 2.0), забезпечує покращене перенесення даних (високошвидкісне перенесення), оскільки цей фотоапарат підтримує стандарт Hi-Speed USB (USB 2.0).

  • Коли комп’ютер переходить з режиму очікування або режиму сну в режим роботи, зв’язок між фотоапаратом і комп’ютером може не відновитись одночасно.