Імпортування зображень на комп’ютер

«PlayMemories Home» дає змогу легко імпортувати зображення.
Щоб більше дізнатися про функції програми «PlayMemories Home», див. «PlayMemories Home Help Guide».

Імпортування зображень на комп’ютер Windows без використання програмного забезпечення «PlayMemories Home»

Коли після встановлення USB-з’єднання між фотоапаратом і комп’ютером з’явиться майстер автоматичного відтворення, виберіть [Open folder to view files] [OK] [DCIM] або [MP_ROOT] скопіюйте потрібні зображення на комп’ютер.
  • Якщо екран Device Stage з’являється в операційній системі Windows 7, двічі клацніть [Browse Files] піктограму носія даних папку, де зберігається зображення, яке потрібно імпортувати.

Імпортування зображень на комп’ютер Mac без використання програмного забезпечення «PlayMemories Home»

Підключіть фотоапарат до комп’ютера Mac. Двічі клацніть розпізнану піктограму на робочому столі папку, де зберігається зображення, яке потрібно імпортувати. Потім перетягніть файл із зображенням на піктограму жорсткого диска.
Примітки
  • Використовуйте програму «PlayMemories Home» для таких дій, як імпортування відео у форматі AVCHD на комп’ютер (Windows). Однак не можна імпортувати відео, записані в режимі 60p/50p.

  • Використовуйте програмне забезпечення «iMovie», яким комплектуються комп’ютери Mac, для таких дій, як імпортування відео у форматі AVCHD на комп’ютер (Mac).

  • У разі виконання операцій із відео формату AVCHD чи папками на фотоапараті з комп’ютера, коли фотоапарат підключено до комп’ютера, файли із зображеннями може бути пошкоджено або їх не вдасться відтворити. Не видаляйте або не копіюйте відео формату AVCHD, збережені на карті пам’яті фотоапарата, за допомогою комп’ютера. Компанія Sony не несе відповідальність за результати таких дій.

  • Фотоапарат створює 3D-зображення, об’єднуючи файли JPEG і MPO. Якщо будь-який із цих файлів видалити на комп’ютері, відтворити 3D-зображення не вдасться.