Заряджання батареї

  • Для цього фотоапарата передбачено спеціальний адаптер змінного струму, що додається. Не підключайте його до інших електронних пристроїв. Це може призвести до несправностей у роботі пристрою. Крім того, слід користуватись оригінальним адаптером змінного струму виробництва Sony.

  • Якщо під час заряджання індикатор живлення/заряджання швидко блимає, вийміть батарею, яка заряджається, і ще раз надійно вставте її у фотоапарат. Якщо індикатор живлення/заряджання продовжує блимати, це може вказувати на несправність батареї або на те, що вставлено батарею іншого типу, відмінного від зазначеного вище. Перевірте, чи збігається тип батареї із зазначеним вище. Якщо тип установленої батареї є одним із зазначених вище, вийміть батарею та вставте іншу або нову й перевірте, чи вона заряджається належним чином. Якщо батарея заряджається належним чином, можливо, сталася помилка.

  • Якщо індикатор живлення/заряджання блимає, навіть якщо адаптер змінного струму під’єднано до фотоапарата та вставлено в розетку, це свідчить про тимчасове призупинення заряджання та ввімкнення режиму очікування. Якщо температура виходить за межі рекомендованої для роботи температури, заряджання припиниться та автоматично перейде в режим очікування. Коли належний температурний діапазон відновиться, заряджання продовжиться, а індикатор живлення/заряджання засвітиться знову. Радимо заряджати батарею за температури середовища від 10 °C до 30 °C.

  • Заряджати батарею фотоапарата можна за допомогою адаптера змінного струму, що додається. Крім того, через адаптер змінного струму можна забезпечувати живлення в режимі відтворення. Проте в режимі зйомки живлення через адаптер змінного струму не постачається. Щоб під час зйомки використовувати живлення від розетки, потрібен адаптер змінного струму AC-UD10 (продається окремо) або AC-UD11* (продається окремо).

* Адаптер змінного струму AC-UD11 (продається окремо) може бути недоступним у деяких країнах або регіонах.