Bewegend-beeldkwaliteit/Filmformaat

Hoe groter het formaat van de bewegende beelden, hoe hoger de beeldkwaliteit. Hoe hoger het aantal gegevens dat per seconde gebruikt wordt (gemiddelde bitsnelheid), hoe hoger de beeldkwaliteit.
Selecteer een opnameformaat voor bewegende beelden door MENU (Instellingen) (Opname-instellingen) [Bew.-beeldformaat] aan te raken in de opnamefunctie. [Details]
U kunt [Bewegend-beeldkwaliteit] instellen op AVCHD-formaat en [Filmformaat] instellen op MP4-formaat.

Bewegend-beeldkwaliteit (opnameformaat: AVCHD)

  1. MENU (Bewegend-beeldkwaliteit) gewenste functie

Afhankelijk van de opnamefunctie kunt u dit item instellen met behulp van de toetsen die aan de linkerzijde van het scherm worden weergegeven.
Bewegende beelden worden opgenomen in het AVCHD-formaat met ongeveer 60 velden/s (voor 1080 60i-compatibele apparaten) of 50 velden/s (voor 1080 50i-compatibele apparaten) in de geïnterlinieerde functie, met Dolby Digital-geluid in het AVCHD-formaat.


Kwaliteit van bewegende beelden
Gemiddelde bitsnelheid
Beschrijving

AVC HD 24M (FX)
24 Mbps
Hiermee kunt u opnemen in de hoogste beeldkwaliteit van 1920×1080 (60i/50i).

AVC HD 17M (FH)
17 Mbps
Hiermee kunt u opnemen in een hoge beeldkwaliteit van 1920×1080 (60i/50i).
AVC HD 9M (HQ)
9 Mbps
Hiermee kunt u opnemen in een standaardbeeldkwaliteit van 1440×1080 (60i/50i).

Filmformaat (opnameformaat: MP4)

  1. MENU (Filmformaat) gewenst formaat

Afhankelijk van de opnamefunctie kunt u dit item instellen met behulp van de toetsen die aan de linkerzijde van het scherm worden weergegeven.
Bewegende beelden worden met deze camera opgenomen in MPEG-4-formaat, aan ongeveer 30 frames/s (voor apparaten die 1080 60i ondersteunen) of 25 frames/s (voor apparaten die 1080 50i ondersteunen), in de progressieve functie, met AAC-audio, mp4-formaat.


Beeldformaat voor bewegende beelden
Gemiddelde bitsnelheid
Beschrijving
MP4 12M
12 Mbps
Opnames van 1440×1080

MP4 6M
6 Mbps
Opnames van 1280×720

MP4 3M
3 Mbps
Opnames van VGA-formaat

Opmerkingen
  • Als het beeldformaat [MP4 3M] geselecteerd is, wordt er een teleopname gemaakt.

  • Wanneer u een AVCHD-disc maakt van bewegende beelden die zijn opgenomen in [AVC HD 24M (FX)], zal dit enige tijd vergen aangezien de beeldkwaliteit moet worden omgezet. Om bewegende beelden in [AVC HD 24M (FX)] op te slaan zonder de beeldkwaliteit om te zetten, gebruikt u Blu-ray-discs.

Verwant onderwerp