Focus


Фокус можна налаштувати вручну. Цією функцією можна також користуватися, щоб цілеспрямовано наводити фокус на певний об’єкт.
  1. [Camera/Mic] [Manual Settings] [Focus].

  1. Виберіть потрібний елемент.


Auto
Фокус налаштовується автоматично.

Manual
Налаштуйте фокус за допомогою (для близького об’єкта) або (для віддаленого об’єкта).
Позначка з’являється, якщо фокус уже неможливо наблизити; позначка з’являється, якщо фокус уже неможливо віддалити.

Як налаштувати фокус

Сфокусуватися на об’єкті легше, спершу перемістивши важілець трансфокатора в напрямку T (довгофокусна зйомка), щоб налаштувати фокус, а потім – у напрямку W (ширококутна зйомка), щоб налаштувати масштаб для записування. Якщо потрібно зняти об’єкт із близької відстані, посуньте важілець трансфокатора в напрямку W (ширококутна зйомка), тоді налаштуйте фокус.

Інформація про фокусну відстань

Якщо режим фокусування змінено з автоматичного на ручний, або якщо фокусування змінюється вручну, на відеокамері протягом кількох секунд відображається інформація про фокусну відстань. Можна використовувати цю інформацію як орієнтир, якщо об’єкт темний і фокусування складно налаштувати. (Якщо використовується конвертор об’єктива, відеокамера не відображатиме інформацію про фокусну відстань належним чином.)
Примітки
  • Якщо для параметра [Focus] встановлено значення [Manual], з’явиться позначка .

  • Для чіткого фокусування відстань між відеокамерою та об’єктом зйомки має становити приблизно від 1 см для ширококутної та від 80 см для довгофокусної зйомки.