Цифровий фотоапаратDSC-HX400/HX400V

Заряджання батареї

  • Для цього виробу передбачено спеціальний адаптер змінного струму, який додається. Не під’єднуйте його до інших електронних пристроїв. Це може призвести до несправностей у роботі пристрою.
  • Слід користуватися оригінальним адаптером змінного струму Sony.
  • Якщо під час заряджання індикатор заряду швидко блимає, вийміть батарею, яка заряджається, і ще раз надійно вставте її у виріб. Якщо індикатор заряджання продовжує блимати, це може вказувати на несправність батареї або на те, що вставлено батарею іншого типу, аніж зазначено вище. Перевірте, чи батарея відповідного типу.
    Якщо тип встановленої батареї є одним із зазначених вище, вийміть батарею і вставте іншу або нову і перевірте, чи вона заряджається належним чином. Якщо нова встановлена батарея заряджається належним чином, можливо, попередня батарея була несправна.
  • Якщо індикатор заряджання блимає, навіть якщо адаптер змінного струму під’єднано до виробу і вставлено в розетку, це свідчить про тимчасове призупинення заряджання та увімкнення режиму очікування. Якщо температура виходить за межі рекомендованого для роботи діапазону температури, заряджання припиняється та автоматично переходить у режим очікування. Якщо температура встановиться у відповідному діапазоні, зарядний пристрій відновить роботу, а індикатор заряджання засвітиться знову. Рекомендується заряджати батарею за температури середовища від 10 °C до 30 °C.
  • Навіть якщо під час зйомки чи відтворення зображень із виробом використовується адаптер змінного струму, що додається, виріб не живиться від електромережі. У разі використання адаптера змінного струму AC-UD10/AC-UD11 (продається окремо) можна буде знімати чи відтворювати зображення з живленням від електромережі.