Цифровий фотоапаратDSC-HX400/HX400V

Імпортування зображень на комп’ютер

PlayMemories Home спрощує імпортування зображень. Детально про функції програми PlayMemories Home читайте в довідці PlayMemories Home.

Імпортування зображень на комп’ютер без використання програми PlayMemories Home (для Windows)

Коли після того, як між виробом і комп’ютером буде встановлено USB-з’єднання, з’явиться майстер автоматичного відтворення, клацніть [Open folder to view files][OK][DCIM] чи [MP_ROOT]. Тоді скопіюйте потрібні зображення на комп’ютер.

  • Якщо на комп’ютері з операційною системою Windows 7 або Windows 8 з’являється екран Device Stage, двічі клацніть [Browse Files] → піктограму носія даних → папку, в якій зберігається зображення, яке потрібно імпортувати.

Імпортування зображень на комп’ютер без використання програми PlayMemories Home (для Mac)

Підключіть виріб до комп’ютера Mac. Двічі клацніть розпізнану піктограму на робочому столі → виберіть папку, де зберігається зображення, яке потрібно імпортувати. Потім перетягніть файл із зображенням на піктограму жорсткого диска.

Примітка

  • Для операцій, таких як імпортування відео формату AVCHD на комп’ютер, використовуйте програму PlayMemories Home.
  • Не змінюйте і жодним іншим чином не обробляйте відеофайли/папки AVCHD з під’єднаного комп’ютера. Відеофайли може бути пошкоджено, чи вони можуть не відтворюватися. Не копіюйте чи не видаляйте через комп’ютер збережені на карті пам’яті відеофайли формату AVCHD. Компанія Sony не несе відповідальності за наслідки виконання таких операцій з комп’ютера.