Цифрова відеокамера HDHDR-CX330/CX330E/PJ330E/PJ340/PJ340E/PJ350E

Focus

Фокус можна налаштувати вручну. Цією функцією можна також користуватися, щоб цілеспрямовано наводити фокус на певний об’єкт.

  1. - [Camera/Mic] - [Manual Settings] - [Focus] – потрібне налаштування.

Опис пунктів меню

Auto (значення за промовчанням):
Фокус налаштовується автоматично.
Manual:

з’являється.

Налаштуйте фокус за допомогою (для близького об’єкта) або (віддаленого об’єкта). з’являється, якщо фокус уже неможливо наблизити; позначка з’являється, якщо фокус уже неможливо віддалити.

Примітка

  • Для чіткого фокусування мінімальна відстань між цим продуктом і об’єктом зйомки має становити приблизно 1 см для ширококутної та приблизно 80 см для довгофокусної зйомки.

Підказка

  • Сфокусуватися на об’єкті легше, спершу перемістивши важілець трансфокатора в напрямку T (телефото зйомка), щоб налаштувати фокус, а потім у напрямку W (ширококутна зйомка), щоб налаштувати масштаб для запису. Якщо потрібно зняти об’єкт із близької відстані, посуньте важілець трансфокатора в напрямку W (ширококутна зйомка), тоді налаштуйте фокус.
  • На продукті протягом кількох секунд відображається інформація про фокусну відстань, якщо параметр [Focus] має значення [Manual] або якщо режим фокусування змінено на ручний. Можна використовувати цю інформацію як орієнтир, якщо об’єкт темний і фокусування складно налаштувати.
  • Інформація про фокусну відстань не відображатиметься правильно, якщо використовується конвертер об’єктива (продається окремо).