Цифрова відеокамера HDHDR-CX330/CX330E/PJ330E/PJ340/PJ340E/PJ350E

Використання продукту за кордоном

Джерело живлення

  • Продукт можна використовувати в будь-якій країні/регіоні за допомогою адаптера змінного струму, який додається, у діапазоні напруги від 100 В до 240 В змінного струму, із частотою 50 Гц/60 Гц. Можна також заряджати акумуляторний блок.

Перегляд зображень на під’єднаному телевізорі

  • Для перегляду зображень на телевізорі (або моніторі) необхідно підключити цей продукт до телевізора (або монітора) за допомогою кабелю HDMI (додається) або кабелю AV (продається окремо). Інформацію щодо країн і регіонів, у яких підтримується формат сигналу відтворення цього продукту, див. у «Телевізійні системи кольорів».

Перегляд відео високої чіткості (HD)

  • У країнах/регіонах, де підтримується формат високої чіткості зображення (HD), відеозаписи на телевізорі можна переглядати з тією ж чіткістю зображення (HD), з якою їх було записано продуктом.

    Щоб переглядати відео з тією ж високою чіткістю зображення (HD), з якою їх було записано продуктом, потрібно мати кабель HDMI і телевізор високої чіткості зображення (або монітор), який підтримує формат сигналу продукту й обладнаний роз’ємом HDMI.

Телевізійні системи кольорів

  • Щоб дізнатися, які формати сигналу підтримує продукт, див. розділ «Інформація про модель». Щоб переглядати зображення з продукту на телевізорі, використовуйте телевізор (або монітор), який підтримує формат сигналу продукту.
PAL:
Австралія, Австрія, Бельгія, Великобританія, Гонконг, Данія, Іспанія, Італія, Китай, Кувейт, Малайзія, Нідерланди, Німеччина, Нова Зеландія, Норвегія, Польща, Португалія, Сингапур, Словаччина, Таїланд, Угорщина, Фінляндія, Чехія, Швейцарія, Швеція, тощо.
PAL-M:
Бразилія
PAL-N:
Аргентина, Парагвай, Уругвай
NTSC:
Багамські острови, Болівія, Венесуела, Гайана, Еквадор, Канада, Колумбія, Корея, Мексика, Перу, Суринам, США, Тайвань, Філіппіни, Центральна Америка, Чилі, Ямайка, Японія тощо.
SECAM:
Болгарія, Гвіана, Ірак, Іран, Монако, Росія, Україна, Франція тощо.

Установлення місцевого часу

  • Якщо продукт використовується в інший країні, можна легко встановити місцевий час, зазначивши різницю в часі. Виберіть - [Setup] - [Clock Settings] - [Summer Time], і - [Setup] - [Clock Settings] - [Area Setting].