Sony

BRAVIA

i-Manual

  • Друк
  • Розмір шрифту
  • Основні операції
  • Опис компонентів
  • Перегляд телебачення
  • Використання інших пристроїв
  • Використання пристроїв «BRAVIA» Sync
  • Корисні функції
  • Використання Інтернету
  • Використання домашньої мережі
  • Настройка різних параметрів
  • Усунення несправностей
  • Використання закладок
  • Головна сторінка >
  • Використання Інтернету >
  • Пошук інформації для перегляду

Головна сторінка > Зміст > Використання Інтернету > Пошук інформації для перегляду

Пошук інформації для перегляду

Огляд

Ця функція шукає в базі даних в Інтернеті інформацію про поточну телепередачу або про музичну композицію (виконавця), що наразі відтворюється на телевізорі. Також можна шукати інформацію про музику, що відтворюється з пристрою, підключеного до телевізора.
Далі ви можете шукати пов’язану інформацію в результатах пошуку.

Поради

  • Станом на березень 2013 ця року функція підтримується в таких країнах і регіонах:
    Чехія, Данія, Німеччина, Швейцарія, Австрія, Великобританія, Ірландія, Іспанія, Франція, Італія, Нідерланди, Бельгія, Люксембург, Норвегія, Польща, Росія, Словаччина, Фінляндія, Швеція, Нова Зеландія, Австралія, США, Канада

Дії

  1. Встановіть широкосмугове з’єднання з Інтернетом.

  2. Натисніть кнопку RELATED SEARCH під час відтворення телевізійної програми, відеофайлу чи музики.

    • У процесі перегляду телебачення відобразиться інформація про передачу. Перейдіть до кроку 4.
    • Для іншого контенту (окрім телепередач) відобразиться інформація про музику, що відтворюється. Перейдіть до кроку 3.
  3. Для перегляду докладнішої інформації виберіть результат пошуку за допомогою кнопок / і натисніть кнопку .
    Якщо справа внизу екрана відобразиться кількість результатів пошуку, натисніть кнопку і виконайте наведені вище дії.

  4. Відобразиться докладна інформація про поточну телепередачу чи музику, яка наразі відтворюється.
    Для переходу на інші вкладки користуйтеся кнопками /.

Використання результатів пошуку

Виберіть [Дія] на вкладці [Докладно] за допомогою кнопок / і натисніть кнопку . Ви можете виконувати різні дії, як-от [Дивитися] чи [Додати до закладок]. (Перелік доступних дій залежить від типу результату пошуку.)

Повторний пошук

Натисніть кнопку OPTIONS і виберіть [Перезавантажити] за допомогою кнопок /.

Відображення закладки

Натисніть кнопку OPTIONS і виберіть [Закладки ТВ/відео] або [Закладки музики] за допомогою кнопок /.

Примітки

  • Доступність інформації залежить від матеріалу, який переглядається.
  • У разі перегляду телебачення через зовнішній вхід ви не зможете шукати інформацію про телепередачі.
  • Для покупців у США й Канаді: у разі перегляду кабельного телебачення ви не зможете шукати інформацію про телепередачі.

Початок сторінки

Зміст
© 2013 Sony Corporation