- Головна сторінка >
- Опис компонентів >
- Ззаду
Ззаду

- Speaker Integrated Stand
Підключення до Стенд з вбуд. динаміками.
Стенд з вбуд. динаміками не підтримується деякими моделями.
/
AV1
Виконайте з’єднання кабелем SCART. ТВ-тюнер надсилає на підключений аналоговий декодер зашифровані сигнали, а декодер розшифровує їх перед виведенням.
- На певних моделях телевізорів та в деяких регіонах для виведення цифрового РЧ-сигналу необхідно настроїти вихід SCART. Натисніть кнопку OPTIONS і виберіть [Запис через SCART ввімкн.].
AV2,
/
COMPONENT IN
Цей вхід може використовуватися як композитний відеовхід або компонентний відеовхід. Монофонічні пристрої підключайте до аудіогнізда
L (MONO).Композитний кабель слід підключити до гнізда
AV2 для передачі відеосигналу та до гнізд
(L/R) на роз’ємі
/
COMPONENT IN для передачі аудіосигналу.Компонентний кабель підключається до гнізд Y, PB й PR для передачі відеосигналу та до гнізд
(L/R) для передачі аудіосигналу.- Телевізор автоматично визначає тип вхідного сигналу й переключається між
AV2 та
/
COMPONENT IN. Щоб задати тип вхідного сигналу вручну, натисніть кнопку HOME і виберіть
[Налаштування] →
[Зовнішні входи] → [Введення AV2/Component].
- Телевізор автоматично визначає тип вхідного сигналу й переключається між
