
-
Vooruit zoeken (Cue):
Houd
ingedrukt tijdens het afspelen en laat deze los op het punt waar u het afspelen wilt hervatten. -
Achteruit zoeken (Review):
Houd
ingedrukt tijdens het afspelen en laat deze los op het punt waar u het afspelen wilt hervatten.
De IC-recorder zoekt met lage snelheid en met afspeelgeluid. Dit is handig om één woord vooruit of achteruit te zoeken. Als u vervolgens de toets ingedrukt houdt, begint de IC-recorder met hogere snelheid te zoeken.
Als bestanden worden afgespeeld of doorzocht tot het einde van het laatste bestand
- Wanneer u afspeelt of snel afspeelt tot het einde van het laatste bestand, gaat "FILE END" ongeveer 5 seconden branden.
- Wanneer "FILE END" verdwijnt, stopt de IC-recorder aan het begin van het laatste bestand.
- Als u
ingedrukt houdt terwijl "FILE END" brandt, worden de bestanden versneld afgespeeld. Normaal afspelen wordt hervat op het punt waar u de toets loslaat. - Als het laatste bestand lang is en u wilt beginnen met afspelen bij een later gedeelte van het bestand, drukt u op
en houdt u deze toets ingedrukt om naar het eind van het bestand te gaan en drukt u vervolgens op
om terug te gaan naar het gewenste punt terwijl "FILE END" brandt. - Voor andere bestanden dan het laatste, gaat u naar het begin van het volgende bestand en speelt u terug naar het gewenste punt.
Opmerking
- De illustraties die in deze Help-gids worden gebruikt, zijn gebaseerd op het model ICD-SX1000. Deze illustraties kunnen er anders uitzien dan het model dat u gebruikt. De knoppen en bedieningselementen die voor bedieningen worden gebruikt, zijn echter hetzelfde.
