IC RecorderICD-UX543/UX543F/UX544F

Встановлення картки пам’яті

Окрім вбудованої пам’яті файли можна записувати на картку пам’яті.

Примітка

  • У цьому Довідковому посібнику картки M2™ і microSD позначені одним терміном – «картка пам’яті». Гніздо для карток M2™/microSD позначено як «гніздо для картки пам’яті».
  1. В режимі зупинки відкрийте кришку гнізда для картки пам’яті.

  2. Надійно вставте картку пам’яті до кінця у гніздо, допоки вона не клацне на місці, як описано нижче.

    : вставте картку M2™ так, щоб сторона з контактами була повернута до вас.

    : вставте картку microSD так, щоб сторона з етикеткою була повернута до вас.

  3. Закрийте кришку гнізда для картки пам’яті.
    На дисплеї з’явиться повідомлення «Switch to Memory Card?».
  4. Натисніть кнопку або , щоб вибрати «Yes» або «No», тоді натисніть кнопку .

Примітка

  • Якщо картку пам’яті не розпізнано, вийміть і знову вставте її в цифровий диктофон.
  • У гніздо можна вставляти лише картку пам’яті, не допускайте потрапляння рідин, металів, легкозаймистих речовин та інших предметів у гніздо. Недотримання цієї вимоги може призвести до займання, ураження електричним струмом або спричинити несправність пристрою.
  • Перед записуванням радимо скопіювати на комп’ютер усі дані, збережені на картці пам’яті, і відформатувати картку пам’яті на цифровому диктофоні, щоб видалити з неї всі дані.
  • Якщо картки пам’яті було вставлено у вимкнений цифровий диктофон, виберіть пам’ять, що буде використовуватись: BACK/HOME – « Settings» – «Common Settings» – «Select Memory».

Підказка

  • Щоб вийняти картку пам’яті, натисніть на картку пам’яті у гнізді. Коли картка висунеться, вийміть її із гнізда.