Aparat cyfrowy z wymiennymi obiektywamiILCE-7S

Ładowanie akumulatora

  • Dołączony zasilacz sieciowy jest przeznaczony do użytkowania z opisywanym urządzeniem. Nie należy podłączać go do innych urządzeń elektronicznych. Może to spowodować usterkę.
  • Należy stosować tylko oryginalny zasilacz sieciowy firmy Sony.
  • Jeśli lampka ładowania urządzenia miga podczas ładowania, należy wyjąć ładowany akumulator, a następnie ponownie włożyć ten akumulator do urządzenia. Jeśli lampka ładowania miga ponownie, może to oznaczać usterkę akumulatora lub włożenie akumulatora nieodpowiedniego typu. Sprawdź, czy akumulator jest odpowiedniego typu.
    Jeśli typ akumulatora jest prawidłowy, wyjmij akumulator, zamień go na nowy lub inny i sprawdź, czy ładuje się prawidłowo. Jeśli nowy akumulator ładuje się prawidłowo, usterka może dotyczyć poprzedniego akumulatora.
  • Jeśli lampka ładowania miga, nawet gdy zasilacz sieciowy jest podłączony do urządzenia i do gniazda zasilania, oznacza to, że ładowanie zostało chwilowo przerwane, a urządzenie działa w trybie oczekiwania. Ładowanie automatycznie zostaje przerwane i urządzenie działa w trybie oczekiwania, gdy temperatura otoczenia nie mieści się w zalecanym zakresie. Gdy temperatura powróci do odpowiedniego zakresu, ładowanie zostaje wznowione, a lampka ładowania zapala się ponownie. Zalecamy ładowanie akumulatora w temperaturze otoczenia od 10°C do 30°C.
  • Gdy opisywany produkt jest podłączony do zasilacza sieciowego (w zestawie), niedostępne są funkcje rejestrowania obrazu/odtwarzania.