Primer povezave 5: Priključitev naprav za predvajanje na procesor prek ojačevalnika AV
-
Naprava v oddajniškem sistemu HDMI pošilja signale v formatih za zvok/video napravi, ki jih sprejema, glede na formate zapisa zvoka/videa, ki jih ta naprava sprejema. To pomeni, da se pri tej vrsti povezave do procesorja oddajajo samo formati za zvok, ki jih podpira ojačevalnik AV. Zato je v tem primeru število formatov za zvok lahko manjše od števila, ki jih podpira procesor. Upoštevajte, da pri tej vrsti povezave mogoče ne boste mogli uživati v polni zmogljivosti procesorja.
-
Privzeto je nastavitev nadzora funkcije HDMI onemogočena. Za uporabo nadzora funkcije HDMI v meniju procesorja nastavite [Control for HDMI] na [On]. [Detajli]
-
Nastavite stikalo CONTROL FOR HDMI na »MODE2«.

-
Priključite procesor DP-HW700, ojačevalnik AV, TV, napravo BD/DVD in/ali igralno napravo.

: zvočni signal
: video signal
: zvočni signal TV-ja
Priključite procesor in TV s kablom HDMI (tipa High Speed) (v prodaji ločeno).
Povežite optični digitalni izhod na TV-ju z optičnim digitalnim kablom (priložen).
-
Optični digitalni kabel mora biti priključen, da lahko poslušate zvok iz TV-ja na tem sistemu.
Priključite procesor in ojačevalnik AV s kablom HDMI (tipa High Speed) (v prodaji ločeno).
Povežite procesor in ojačevalnik AV z optičnim digitalnim kablom (v prodaji ločeno).
-
Vhod signala do priključka TV (OPT) IN poteka kot je iz priključka TV (OPT) OUT (THROUGH) (funkcija optičnega prehajanja).
Priključite napravo BD/DVD in/ali igralno napravo na ojačevalnik AV s kablom HDMI (tipa High Speed) (v prodaji ločeno).
Povežite priloženi napajalnik AC.-
Pred uporabo stikala CONTROL FOR HDMI izklopite procesor ali ga postavite v stanje pripravljenosti.
-
Funkcija ARC ne deluje na procesorju, če je stikalo CONTROL FOR HDMI nastavljeno na »MODE2«. Za poslušanje zvoka iz TV-ja na tem sistemu priključite procesor in TV z optičnim digitalnim kablom, tudi če TV podpira ARC.

Seznam vsebine