Прослуховування навколишніх звуків під час відтворення музики (режим навколишніх звуків)

Під час прослуховування музики можна прослуховувати навколишні звуки через мікрофони, вбудовані до лівого/правого навушника гарнітури.

Увімкнення режиму навколишніх звуків

Кілька разів натисніть кнопку NC/AMB, коли ввімкнено функцію заглушення шумів.

Змінення налаштування режиму навколишніх звуків

Ви можете переключатися між звичайним режимом і режимом голосу (налаштування режиму навколишніх звуків), підключивши смартфон (на якому встановлено програму «Sony | Headphones Connect») і гарнітуру через функцію Bluetooth.

Звичайний режим: під час прослуховування музики можна почути навколишні звуки так, наче на вас немає гарнітури.

Режим голосу: під час прослуховування музики можна підібрати звук (наприклад, сповіщення про відправлення потяга), який ви хочете почути.

Вимкнення режиму навколишніх звуків


Кілька разів натисніть кнопку NC/AMB, доки не ввімкнете або не вимкнете функцію заглушення шумів, після чого буде відтворено голосову підказку про переключення налаштування. Кожного разу після натискання кнопки функція змінюється, як описано нижче.

Режим навколишніх звуків: увімкнено

Функція заглушення шумів/Режим навколишніх звуків: вимкнуто

Функція заглушення шумів: увімкнено

Підказка

  • Залежно від умов навколишнього середовища і типу/гучності звуку, що відтворюється, навколишні звуки можуть не бути чутними навіть під час використання режиму навколишніх звуків. Не використовуйте гарнітуру в місцях, де можна потрапити в небезпеку через те, що не чутно навколишніх звуків, наприклад на дорозі з автомобілями.
  • Якщо гарнітуру не надягнено належним чином, режим навколишніх звуків може не працювати належним чином. Надягніть гарнітуру належним чином.
  • Налаштування режиму навколишніх звуків, що було змінено за допомогою програми «Sony | Headphones Connect», записується на гарнітуру. Ви можете насолоджуватися музикою із записаним налаштуванням режиму навколишніх звуків навіть під час підключення гарнітури до інших пристроїв, на яких не встановлено програму «Sony | Headphones Connect».

Примітка

  • Коли увімкнено режим навколишніх звуків, може збільшитися шум вітру залежно від навколишнього середовища. У такому разі змініть налаштування зі звичайного режиму на режим голосу за допомогою програми «Sony | Headphones Connect».
    Якщо шум вітру залишається сильним, вимкніть режим навколишніх звуків.