Відомості про водонепроникні характеристики гарнітури

Водонепроникні характеристики гарнітури

  • Водонепроникні характеристики цієї гарнітури відповідають класу захисту IPX4 1) згідно зі стандартом IEC 60529 «Ступені захисту від потрапляння води (Код IP)», який установлює ступені захисту від потрапляння води. Тим не менш пристрій не можна використовувати у воді. Якщо пристрій не використовується належним чином, у нього може потрапити вода та спричинити займання, ураження електричним струмом або несправності. (Потрібно повністю закрити кришку порту micro-USB.)
    Ретельно дотримуйтеся наведених нижче попереджень і використовуйте пристрій належним чином.

1)IPX4 (ступінь захисту від бризок води): захищено від потрапляння бризок води в будь-якому напрямку.

Рідини, яких стосуються водонепроникні характеристики

Стосуються: прісна вода, водопровідна вода, піт
Не стосуються: інші рідини, окрім згаданих вище (наприклад: мильна вода, вода з миючими засобами, вода із засобами для ванн, шампунь, вода з гарячих джерел, вода в басейнах, морська вода тощо)

Водонепроникні характеристики пристрою визначено на підставі вимірювань Sony за умов, описаних вище. Зверніть увагу, що несправності в результаті потрапляння води через неправильне використання споживачем не покриваються гарантією.

Заходи для підтримки водонепроникних характеристик

Ретельно дотримуйтеся наведених нижче попереджень, щоб належним чином використовувати гарнітуру.

  • Для підтримання характеристик захисту від бризок надзвичайно важливо закривати кришку порту micro-USB. Перш ніж використовувати гарнітуру, обов’язково повністю закривайте кришку порту micro-USB. Якщо кришку закрито неправильно (наприклад, через наявність стороннього предмета або зазору), пристрій не буде захищено від бризок, що може призвести до його несправності через потрапляння води.
  • Не бризкайте водою на трубку виведення звуку, інакше характеристики захисту від бризок погіршаться.
  • Не занурюйте навушники у воду та не використовуйте їх у місцях із високою вологістю, наприклад у ванній кімнаті.
  • Не кидайте навушники та не піддавайте їх сильним ударам. Гарнітура може деформуватися або зламатися. Крім того, можуть погіршитися її характеристики захисту від бризок.
  • Витирайте краплини води з навушників м’якою сухою тканиною тощо. Якщо вони залишаться на отворі вушного вкладиша, звук може бути ледь чутно або взагалі не відтворюватися. У такому разі від’єднайте вушний вкладиш, спрямуйте звуковий канал донизу та струсніть його кілька разів, щоб позбутися крапель води.

  • Якщо залишити гарнітуру з краплинами води на корпусі в холодному місці, вода може замерзнути. Обов’язково витирайте краплини води після використання пристрою. Недотримання цього правила може призвести до його несправності.
  • Унаслідок тривалого використання гарнітура може тріснути або деформуватися. Якщо на ній є тріщини або ознаки деформування, припиніть користуватися гарнітурою або зверніться до свого найближчого дилера Sony.