IC RecorderICD-PX333/PX333F

Struktura složek a souborů

Složky a soubory se na obrazovce počítače zobrazují tímto způsobem. Na obrazovce průzkumníka v systému Windows a na obrazovce aplikace Finder v systému Mac lze složky a soubory zobrazit otevřením zařízení „IC RECORDER“ nebo „MEMORY CARD“.

Vestavěná paměť

A: Složka IC RECORDER

B: Složka souborů nahraných pomocí IC rekordéru

C: Složka obsahující instalační programy pro software Sound Organizer, příručku atd.

D: Složka přesunutá z vašeho počítače

*1 Pokud je soubor přenesen přímo pod složku VOICE, IC rekordér ho rozpozná a zachází s ním jako se souborem přeneseným z počítače. Pokud přenášíte soubor z počítače do IC rekordéru, umístěte ho do složek ve složce VOICE.

*2 Název složky, do které se ukládají soubory MP3, bude na IC rekordéru zobrazen tak, jak je. Proto je užitečné složku předem pojmenovat snadno zapamatovatelným názvem. Složky na obrázku představují příklady názvů složek.

*3 IC rekordér rozpoznává až 8 úrovní přenesených složek.

*4 Pokud soubory MP3 zkopírujete samostatně, ponesou označení „No Folder“.

Tip

  • V IC rekordéru lze zobrazit název skladby nebo jméno interpreta atd. uložené v souborech MP3. Je užitečné, když pomocí softwaru, který používáte při vytváření souborů MP3 na počítači, zadáte značky ID3.
  • Pokud nebyl uložen žádný název skladby nebo jméno interpreta, zobrazí se na displeji IC rekordéru informace „No Data“.

Paměťová karta

Při připojení IC rekordéru k počítači poté, co byla jako cílové paměťové médium nastavena paměťová karta „Memory Card“, se struktura složek liší od struktury, která je použita při nastavení paměťového média na možnost „Built-In Memory“.

Karta Memory Stick Micro™ (M2™)

A:Složka „MEMORY CARD“

B: Složka souborů nahraných pomocí IC rekordéru

C: Složka přesunutá z vašeho počítače

Karta microSD

A:Složka „MEMORY CARD“

B: Složka souborů nahraných pomocí IC rekordéru

C: Složka přesunutá z vašeho počítače