IC RecorderICD-PX333/PX333F

Układ folderów i plików

Foldery i pliki są wyświetlane na ekranie komputera w sposób opisany poniżej. W oknie Eksploratora Windows systemu Windows lub w oknie Finder systemu Mac otwórz „IC RECORDER” lub „MEMORY CARD”, aby wyświetlić pliki i foldery.

Pamięć wbudowana

A: Folder IC RECORDER

B: Folder na pliki nagrane za pomocą dyktafonu cyfrowego

C: Folder zawierający programy instalacyjne oprogramowania Sound Organizer, Przewodnik pomocniczy itp.

D: Folder przesłany z komputera

*1 Plik przesłany bezpośrednio do folderu VOICE jest rozpoznawany przez dyktafon cyfrowy i traktowany jako plik skopiowany z komputera. Przesyłając pliki z komputera do dyktafonu cyfrowego należy umieszczać je w podfolderach folderu VOICE.

*2 Nazwa folderu zawierającego pliki MP3 będzie wyświetlana przez dyktafon cyfrowy bez zmian, dlatego wygodnie jest od razu wybrać nazwę łatwą do zapamiętania. Foldery pokazane na ilustracji są przykładami nazw folderów.

*3 Dyktafon cyfrowy rozpoznaje do 8 poziomów skopiowanych do niego folderów.

*4 Pliki MP3 skopiowane osobno zostaną sklasyfikowane jako znajdujące się w lokalizacji „No Folder”.

Wskazówka

  • Dyktafon cyfrowy umożliwia wyświetlanie tytułów, wykonawców itp. zapisanych w plikach MP3. Zaleca się wprowadzanie informacji ID3 za pomocą oprogramowania używanego do tworzenia plików MP3 na komputerze.
  • Jeśli nie zostanie wprowadzony tytuł ani nazwa wykonawcy, w oknie wyświetlacza dyktafonu cyfrowego będzie wyświetlana informacja „No Data”.

Karta pamięci

W przypadku podłączenia dyktafonu cyfrowego do komputera, jeśli jako docelowy nośnik pamięci wybrano „Memory Card”, struktura folderów różni się od struktury w przypadku ustawienia docelowego nośnika pamięci jako „Built-In Memory”.

Memory Stick Micro™ (M2™)

A: Folder „MEMORY CARD”

B: Folder na pliki nagrane za pomocą dyktafonu cyfrowego

C: Folder przesłany z komputera

Karta microSD

A: Folder „MEMORY CARD”

B: Folder na pliki nagrane za pomocą dyktafonu cyfrowego

C: Folder przesłany z komputera