Taşınabilir Kablosuz SunucuWG-C20

Önce bunu okuyun

Kablosuz LAN ürünlerinin kullanım güvenliği hakkında

Kablosuz LAN işleviyle donatılmış cihazları kullanırken güvenlik ayarlarının yapılması son derece önemlidir.

Güvenlik ayarları yapılmazsa, iletişim mesafesi içindeki herhangi bir uyumlu cihazdan bu birime erişim sağlanması mümkün olur.

Verilerinizi korumak için güvenliği ayarladığınızdan emin olun.

Telif haklarıyla ilgili

Kopyaladığınız öğeleri bir birey olarak kendiniz kullanabilirsiniz; bu öğeler, Telif Hakkı Yasası uyarınca, hak sahiplerinin onayı alınmadan başka bir şekilde kullanılamaz.

Pilin kalan şarjıyla ilgili önlemler

Bu cihazda yeniden şarj edilebilir bir pil bulunmaktadır. Pilin kalan şarj düzeyi düşükken bir depolama aygıtına kopyalama yaparsanız, kopyalama işlemi sırasında pilin şarjı bitebilir ve kopyalama başarısız olabilir.

Kaydedilen içeriğe ilişkin garanti reddi

Bu cihazın kusurlu olması gibi bir nedenden dolayı harici bir ortama kopyalama yapamamanız veya belirli bir kusur, onarım vs. bir durumun harici ortama kopyalanan içerikte hasara veya yıkıma neden olması gibi durumlarda bile Sony gerek kopyalanan içeriği tazmin etme konusunda, gerekse diğer ilgili zararlar bakımından kesinlikle hiçbir sorumluluk taşımaz. Ayrıca, Sony hiçbir durumda kopyalanan içeriğin kurtarılması, restorasyonu, çoğaltılması vs. işlemleri yapmaz.

Depolama aygıtının yedeği hakkında (SD kart, USB flash disk vs.)

Depolama aygıtına erişim sağlandığı sırada güç kesilir veya depolama aygıtı çıkarılırsa, depolama aygıtı ortamındaki veriler zarar görebilir. Verileri korumak için yedeklendiğinden emin olun.