Taşınabilir Kablosuz SunucuWG-C20

Internet bağlantısı kurulamıyor.

 • Ağ ekipmanınızın (kablosuz LAN yönlendiricisi vs.) açık olduğundan emin olun. Cihazınızın kablosuz LAN işlevinin etkinleştirildiğinden emin olun.
 • Ortam koşulları (bu birim ile cihazınız veya kablosuz LAN yönlendiriciniz arasındaki engeller, elektromanyetik girişim, duvar malzemeleri vs.) kablosuz LAN iletişim mesafesini olumsuz etkileyebilir. Bu birimin yerini değiştirin veya cihazınızı, kablosuz LAN yönlendiricinizi ve bu birimi birbirine yaklaştırın. Sorun çözülmezse, birimi yeniden başlatmak veya birimi varsayılan fabrika ayarlarına sıfırlamak için 10 saniye süreyle sıfırlama düğmesine basın (*).
 • Bu birimin bağlandığı kablosuz LAN ağında bir sorun olabilir. Ağ yöneticisine danışın.
 • Bu birimin yakınlarında 2,4 GHz frekans bandını kullanan mikrodalga fırın veya Bluetooth cihazı gibi bir ekipman kullanılıyor olabilir. Böyle ekipmanları bu birimden uzaklaştırın veya ekipmanı kapatın.
 • Kablosuz LAN yönlendiricinizle kurulan bağlantının güvenliğini sağlamak için bir parola kullanıyorsanız, doğru parolayı girdiğinizden emin olun.
 • Kablosuz LAN yönlendiriciniz SSID bilgisi gizlenecek şekilde ayarlandığında, bu birim yönlendirici ile bağlantı kuramaz. Bu durumda, yönlendiriciyi SSID gizlenmeyecek şekilde ayarlayın.
 • Bazı genel erişime açık kablosuz LAN ağlarında, sağlanan kablosuz bağlantıya erişim için web tarayıcısından bir kullanıcı kimliği ve parola girilmesi gerekir. Etkin noktanın hizmet sağlayıcısı ile görüşün.
 • Bu birime bir akıllı telefon veya bilgisayar bağlıyken, akıllı telefon veya bilgisayar Internet’e doğrudan bağlanamaz. Akıllı telefonu veya bilgisayarı bu birim aracılığıyla Internet’e bağlamak için aşağıdakilere bakın:

  Bilgisayar: Bkz. “Tarayıcı aracılığıyla bilgisayarınızdan bu birimin ayarlarını değiştirme (Internet bağlantısı).”

  Akıllı telefon: Bkz. Internet bağlantısını yapılandırma

* Varsayılan fabrika ayarlarının geri yüklenmesiyle bu birimdeki tüm ayarların sıfırlanacağı unutulmamalıdır.