Персональна аудіосистемаSRS-X33

Використання функції очікування BLUETOOTH

Якщо ввімкнено функцію очікування BLUETOOTH, динамік автоматично вмикається за допомогою пристрою BLUETOOTH, і встановлюється підключення BLUETOOTH.

Перед використанням динаміка зверніть увагу на наступне: 

 • Функцію очікування BLUETOOTH можна налаштувати, тільки якщо динамік підключено до розетки змінного струму через адаптер змінного струму USB. Якщо живлення динаміка забезпечується лише вбудованим елементом живлення, функція очікування BLUETOOTH недоступна.
 • Якщо в динаміку ще не збережено відомостей про створення пари, наприклад у разі використання динаміка вперше після придбання, динамік не переходить у режим очікування BLUETOOTH.
 1. Підключіть динамік до розетки змінного струму.
 2. Увімкніть динамік.

  Індикатор (живлення) засвітиться зеленим.

 3. Натисніть та утримуйте кнопку (живлення) більше чотирьох секунд, доки індикатор (живлення) не засвітиться жовтогарячим.

  Динамік вимикається й переходить у режим очікування BLUETOOTH.

  У разі здійснення доступу до динаміка із пристрою BLUETOOTH динамік автоматично вмикається, і встановлюється підключення BLUETOOTH.

Вимкнення функції очікування BLUETOOTH

Повторіть кроки 1–2 вище й натисніть та утримуйте кнопку (живлення) більше чотирьох секунд, доки індикатор (живлення) не згасне. Функція очікування BLUETOOTH вимкнеться, і динамік вимкнеться.

Підказка

 • У разі активації функції очікування BLUETOOTH, коли динамік вимкнено, індикатор (живлення) засвітиться жовтогарячим.