Особиста аудіосистемаSRS-X5

Підключення до розетки змінного струму

Динамік може працювати від адаптера змінного струму (постачається) або вбудованого елемента живлення (перезаряджуваного).

Перед першим використанням динаміка зарядіть елемент живлення.

Динамік може працювати від елемента живлення, замість адаптера змінного струму, якщо зарядити динамік перед використанням.

 1. Підключіть адаптер змінного струму (постачається) до гнізда DC IN 12.5 V.
 2. Підключіть адаптер змінного струму (постачається) до розетки змінного струму.

  Якщо динамік підключено до розетки змінного струму через адаптер змінного струму, індикатор CHARGE засвітиться жовтогарячим. Заряджання завершиться приблизно через 4 години*, після чого індикатор згасне.

  *Час, необхідний для заряджання розрядженого елемента живлення до повної ємності.

Час роботи від елемента живлення (за використання підключення BLUETOOTH)

Приблизно 8 годин.

Зазначена вище тривалість може бути різною залежно від температури навколишнього середовища або умов використання.

Якщо елемент живлення майже розряджено

 • Якщо індикатор CHARGE повільно блимає жовтогарячим, це означає, що елемент живлення майже розряджено, і його необхідно зарядити. У цьому стані динамік не може бути джерелом живлення для інших пристроїв.
 • Якщо індикатор CHARGE блимає 3 рази жовтогарячим і вимикається під час увімкнення динаміка, це означає, що елемент живлення повністю розряджено, і його необхідно зарядити. 

Примітка

 • Під час переключення джерела живлення з адаптера змінного струму на елемент живлення або навпаки шляхом підключення або відключення адаптера змінного струму динамік може ненадовго зупинити виведення звуку. Це не є несправністю.
 • Максимальна вихідна потужність буде нижчою, якщо адаптер змінного струму відключено.
 • У дуже холодних або дуже гарячих місцях заряджання може завершитися дуже швидко або бути неможливим, або динамік може перестати працювати після того, як індикатор CHARGE блимне 3 рази жовтогарячим. Ці явища не свідчать про несправність.
 • Якщо динамік не використовуватиметься протягом тривалого часу, заряджайте елемент живлення до повної ємності кожні 6 місяців для підтримання його працездатності.