Cyfrowa kamera wideo 4KFDR-AX40/AX53/AX55/AXP55

Ograniczenia dotyczące przesyłania strumieniowego na żywo

Z funkcją przesyłania strumieniowego na żywo związane są ograniczenia.

Ograniczenia dla Ustream (obecnie IBM Cloud Video)

  • Istnieją pewne ograniczenia dotyczące przesyłania strumieniowego obrazu wideo w usłudze Ustream (obecnie IBM Cloud Video). Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie Ustream (obecnie IBM Cloud Video).

Połączenie sieciowe

  • Funkcja przesyłania strumieniowego na żywo wymaga smartfonu z funkcją udostępniania połączenia lub routera Wi-Fi. Jednakże nie można zagwarantować prawidłowego działania ze wszystkimi smartfonami lub routerami Wi-Fi. Publicznych bezprzewodowych sieci LAN nie można używać do połączeń przesyłania strumieniowego na żywo.

Jednoczesne przesyłanie strumieniowe na żywo przy użyciu wielu kamer

  • Nie można przesyłać strumieniowo obrazu wideo z więcej niż 1 kamery jednocześnie przy użyciu tego samego konta. Należy połączyć się przy użyciu innego konta.

Wpływ warunków połączenia bezprzewodowego na jakość

  • W przypadku połączenia się za pomocą funkcji udostępniania połączenia w smartfonie lub za pomocą routera Wi-Fi, obrazy i dźwięki mogą być przerywane bądź komunikacja może zostać przerwana, zależnie od warunków połączenia bezprzewodowego.

Łączenie się w celu przesyłania strumieniowego na żywo

  • Czas przez jaki można przesyłać strumieniowo na żywo ograniczony jest umową operatora sieci, z której korzysta smartfon, bądź router bezprzewodowy Wi-Fi. Należy to wcześniej ustalić.

Czas ciągłego przesyłania strumieniowego

  • Ciągłe przesyłanie strumieniowe na żywo przy użyciu tego produktu ograniczone jest do około 13 godzin.

Ograniczenia dotyczące połączeń sieciowych

  • W niektórych krajach nie można łączyć się ze stronami umożliwiającymi przesyłanie strumieniowe na żywo. Z funkcji tej należy korzystać zgodnie z prawem obowiązującym w danym kraju.
  • Z funkcji Wi-Fi nie można korzystać w celu podłączenia tego urządzenia do publicznej sieci bezprzewodowej.