T. pom. zob. Gamma
Vybere typ převodu pro [Pomoc zobr. Gamma].
- MENU →
(Nastavení) → [Možnost displeje] → [T. pom. zob. Gamma]→ požadované nastavení.
Podrobnosti o položkách menu
-
Auto:
-
- Zobrazí snímky s efekty následovně podle režimu gamma nebo barvy nastaveného v [
Profil obrazu].
- Když je režim gamma nastaven na [S-Log2]: [S-Log2→709(800%)]
- Když je režim gamma nastaven na [S-Log3]: [S-Log3→709(800%)]
- Když je režim gamma nastaven na [HLG], [HLG1], [HLG2] nebo [HLG3] a barevný režim je nastaven na [BT.2020]: [HLG(BT.2020)]
- Když je režim gamma nastaven na [HLG], [HLG1], [HLG2] nebo [HLG3] a barevný režim je nastaven na [709]: [HLG(709)]
- Zobrazí snímky s efekty následovně podle režimu gamma nebo barvy nastaveného v [
-
S-Log2→709(800%):
- Zobrazí videa s gamma S-Log2 reprodukujícím kontrast odpovídající ITU709 (800%).
-
S-Log3→709(800%):
- Zobrazí videa s gamma S-Log3 reprodukujícím kontrast odpovídající ITU709 (800%).
-
HLG(BT.2020):
- Zobrazí snímky po upravení obrazové kvality displeje na kvalitu, která je téměř stejná, jako když se snímky zobrazují na monitoru kompatibilním s [HLG(BT.2020)].
-
HLG(709):
- Zobrazí snímky po upravení obrazové kvality displeje na kvalitu, která je téměř stejná, jako když se snímky zobrazují na monitoru kompatibilním s [HLG(709)].
Tip
-
Pokud přiřadíte funkci [T. pom. zob. Gamma] na požadované tlačítko pomocí [
Nast. Vlastní kláv.] nebo [
Nast. Vlastní kláv.], můžete nastavení [T. pom. zob. Gamma] přepínat.
Poznámka
-
Když je při přehrávání možnost [Pomoc zobr. Gamma] nastavena na [Auto], použije se na snímek efekt následovně:
- Při přehrávání videa nahraného pomocí [HLG], [HLG1], [HLG2] nebo [HLG3]: zobrazí snímek s efektem [HLG(BT.2020)] nebo [HLG(709)] podle barevného režimu.
Profil obrazu].