Sortere apper på Apper-område (favoritt)
Opptil 5 apper kan plasseres i Apper-område (favoritt) på HOME1-skjermen. Fem apper kan sorteres.
Trykk og hold appen du vil flytte, dra den så til stedet du vil plassere den på.
Apper i Apper-område (favoritt) kan også endres til apper på Apper-område utenom de som er innstilt som favoritt.
HOME1-skjerm
HOME2-skjerm
A.
(Apple CarPlay)/
(Android Auto)
B. Klokke
C. Apper-område (favoritt)
D. All Apps
E. Close
F. Apper-område (utenom de som er satt som favoritt)
Endre en app på Apper-område (favoritt)
-
Trykk på [All Apps] for å åpne HOME2-skjermen.HOME2-skjermen åpnes.
-
Trykk og hold appen for å flytte fra Apper-område (favoritt), dra den så til Apper-område (utenom for favoritt).En tom plass opprettes på Apper-område (favoritt).
-
Trykk og hold appen for å flytte til Apper-område (favoritt), dra den så til den tomme plassen på Apper-område (favoritt).
-
Trykk på [Close] for å gå tilbake til HOME1-skjermen.
Merknad
- Når du vil sette inn eller flytte appen til Apper-området (favoritt), sørg for at HOME2-skjermen åpnes. Du kan ikke sette inn eller flytte appene på HOME1-skjermen.
- Apper på Apper-område (favoritt) settes ikke automatisk på linje. Den tomme plassen mellom apper bevares.
- Apper utenom for Apper-område (favoritt) settes automatisk på linje. Den tomme plassen mellom apper opprettes ikke.

