NWZ-F804/F805/F806

Import hudby z diskov CD pomocou softvéru Media Go

Softvér Media Go môžete použiť na kopírovanie (import) hudby z diskov CD.
Rada
  • Podrobnosti o tom, ako používať softvér Media Go, nájdete v príručke pomoci pre softvér Media Go.

  1. Spustite softvér Media Go a potom vložte zvukový disk CD.

Softvér Media Go zistí disk CD a zobrazí okno s informáciami o disku CD. Ak softvér Media Go získa informácie o disku CD (názov disku CD, názov skladby, meno interpreta atď.), tieto informácie sa zobrazia v okne.
  1. Kliknite na položku .

Počkajte na dokončenie importu všetkých skladieb.
Rada
  • Odporúčané formáty na kopírovanie a konvertovanie diskov CD sú AAC (.mp4) a MP3 (.mp3). Tieto formáty vám umožňujú efektívnejšie preniesť hudbu do prehrávača Walkman.

  • Softvér Media Go získava informácie o diskoch CD z databázy na internete. V závislosti od disku CD sa však môže stať aj to, že informácie nebudú v databáze k dispozícii. Ak informácie o disku CD chýbajú, môžete ich pridať po importe. Informácie o pridávaní a upravovaní informácií o diskoch CD nájdete v príručke pomoci pre softvér Media Go.

Poznámka
  • Importované skladby sú obmedzené len na súkromné použitie. Použitie skladby v rozsahu presahujúcom toto obmedzenie vyžaduje povolenie od vlastníkov autorských práv.

Súvisiaca téma