Digitální videokamera s rozlišením 4K/Digitální videokamera s vysokým rozlišenímFDR-AX100/FDR-AX100E/HDR-CX900/HDR-CX900E

Používání videokamery v zahraničí

Zdroj napájení

  • Videokameru lze s pomocí napájecího adaptéru, který byl spolu s ní dodán, používat ve všech zemích/oblastech s napájením střídavým proudem v rozmezí 100 V až 240 V při 50 Hz/60 Hz. Rovněž lze nabíjet modul akumulátoru.

Přehrávání snímků na připojeném televizoru

  • Chcete-li snímky zobrazit na televizoru nebo monitoru, je třeba videokameru k danému zařízení připojit pomocí kabelu HDMI (součást dodávky) nebo kabelu AV (prodává se zvlášť). Informace o zemích a oblastech, kde je formát signálu přehrávání této videokamery podporován, naleznete v části „Barevné televizní systémy“.

Prohlížení snímků v rozlišení 4K (modely s rozlišením 4K)

  • K prohlížení snímků 4K v rozlišení 4K potřebujete kabel HDMI a televizor (nebo monitor) podporující rozlišení 4K. Informace o zemích a oblastech, kde je formát signálu přehrávání této videokamery podporován, naleznete v části „Barevné televizní systémy“.

Sledování snímků ve vysokém rozlišení (HD)

  • V zemích/oblastech, kde je podporováno televizní vysílání ve vysokém rozlišení (HD), lze na televizoru sledovat nahraná videa s obrazem se stejným vysokým rozlišením (HD), s jakým byla nahrána videokamerou.

    Chcete-li zobrazit snímky s obrazem ve stejném vysokém rozlišení (HD),v němž byly nahrány videokamerou, budete potřebovat kabel HDMI a televizor či monitor s vysokým rozlišením, který podporuje formát signálu dané videokamery a disponuje konektorem HDMI.

Barevné televizní systémy

  • Informace o formátech signálu podporovaných tímto produktem naleznete v části „Informace o modelech“. Chcete-li zobrazit snímky z videokamery na televizoru, použijte televizor či monitor, který podporuje její formát signálu.
PAL:
Austrálie, Belgie, Česká republika, Čína, Dánsko, Finsko, Holandsko, Hongkong, Itálie, Kuvajt, Maďarsko, Malajsie, Německo, Norsko, Nový Zéland, Polsko, Portugalsko, Rakousko, Singapur, Slovenská republika, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko, Thajsko, Velká Británie atd.
PAL-M:
Brazílie
PAL-N:
Argentina, Paraguay, Uruguay
NTSC:
Bahamy, Bolívie, Ekvádor, Filipíny, Guyana, Chile, Jamajka, Japonsko, Kanada, Kolumbie, Korea, Mexiko, Peru, Střední Amerika, Surinam, Tchaj-wan, USA, Venezuela atd.
SECAM:
Bulharsko, Francie, Guyana, Írán, Irák, Monako, Rusko, Ukrajina atd.

Nastavení místního času

  • Používáte-li videokameru v zahraničí, lze hodiny snadno nastavit na místní čas zadáním časového rozdílu. Vyberte položky – [Nastavení] – [Nastavení Hodin] – [Letní čas] a – [Nastavení] – [Nastavení Hodin] – [Nastavení oblasti].