Korzystanie z nagrań z podłączonego urządzenia bez włączania odbiornika „STBY.THRU” / „SIG PASS THRU”
Ta funkcja umożliwia korzystanie z dźwięku i obrazu z podłączonego urządzenia bez włączania odbiornika.
Ta operacja jest dostępna tylko na panelu wyświetlacza z przodu odbiornika.
- Naciśnij przycisk AMP MENU.
- Na panelu wyświetlacza wybierz „<HDMI>” - „STBY.THRU” lub „SIG PASS THRU” (*).
* Nazwa menu zależy od daty produkcji odbiornika.
- Wybierz odpowiednie ustawienie.
- ON: Gdy urządzenie jest wyłączone, odbiornik stale wysyła sygnały HDMI z gniazda HDMI TV OUT. Firma Sony zaleca to ustawienie w przypadku korzystania z telewizora, który nie został wyprodukowany przez Sony.
- AUTO: Odbiornik wysyła sygnały HDMI do telewizora z gniazda HDMI TV OUT, gdy telewizor jest włączony, a odbiornik jest wyłączony. Ustawienie to pozwala oszczędzać energię, gdy urządzenie jest wyłączone, w porównaniu z ustawieniem „ON”.
- OFF: Gdy urządzenie jest wyłączone, odbiornik nie wysyła sygnałów HDMI z gniazda HDMI TV OUT. Aby odtwarzać na telewizorze nagrania z podłączonego urządzenia, należy włączyć odbiornik.
Ustawienie to pozwala oszczędzać energię, gdy urządzenie jest wyłączone, w porównaniu z ustawieniem „ON”.
Uwaga
- Ustawienie tej funkcji na „ON” lub „AUTO” zwiększy pobór mocy.
- Gdy odbiornik jest wyłączony, wskaźnik zasilania na panelu przednim świeci na czerwono, jeśli w pozycji „STBY.THRU” lub „SIG PASS THRU” ustawiono opcję „ON” lub „AUTO”.
- Gdy wybrano „AUTO”, rozpoczęcie odtwarzania obrazu i dźwięku w telewizorze może wymagać trochę więcej czasu niż w przypadku wyboru ustawienia „ON”.
- Opcja „AUTO” może działać na urządzeniach innych marek niż Sony. Nie można jednak zagwarantować prawidłowego działania.

