Фотографування з більшою роздільною здатністю (М/зйом.з зсув.пікс.)
Можна створювати зображення з більшою роздільною здатністю, ніж при звичайній зйомці, знімаючи чотири зображення формату RAW і об'єднуючи їх на комп'ютері. Ця функція корисна для зйомки нерухомих об'єктів, як-от витворів мистецтва або архітектурних споруд.
Заздалегідь виберіть MENU → (Мережа) → [Керуван. із смартф.] → [Керуван. із смартф.] → [Вимк].
-
MENU → (Налаштуван.) → [USB-з'єднання] → [Віддалений ПК].
-
Підключіть фотоапарат до комп'ютера за допомогою USB-кабелю, а тоді запустіть на комп'ютері програму Imaging Edge (Remote).
-
Зафіксуйте фотоапарат за допомогою штатива. Виконайте [М/зйом.з зсув.пікс.] з використанням програми Imaging Edge (Remote).Фотоапарат зніме чотири зображення формату RAW з вибраним інтервалом. Ці зображення буде збережено на комп'ютері разом зі скомпонованим зображенням.
- Намагайтесь не допускати тремтіння фотоапарата або розмиття об'єкта.
- Чотири зображення RAW знімаються з однаковими налаштуваннями. Міняти налаштування в інтервалах між зйомкою неможливо.
- Зйомку можна скасувати, якщо в інтервалі між зйомкою натиснути посередині диска керування.
- Якщо спалах не використовується (продається окремо), виберіть в налаштуваннях Imaging Edge (Remote) інтервал між зйомкою 0,5 секунди. Якщо спалах використовується, встановіть інтервал відповідно до часу заряджання спалаху. (Інтервал між зйомкою можна встановити на 0,5 секунди, якщо на камері встановлено системне програмне забезпечення (мікропрограма) версії 1.10 або пізнішої.)
- Швидкість синхронізації спалаху становить 1/13 секунди. Якщо параметр [Крок експозиції] має значення [0.5EV], витримка не може бути коротшою за 1/10 секунди.
- Способи використання[М/зйом.з зсув.пікс.] можна подивитись на вказаній нижче веб-сторінці.
http://www.sony.net/psms/
Підказка
- Функцією [М/зйом.з зсув.пікс.] можна також користуватися без програми Imaging Edge (Remote). Виберіть MENU → (Налаштуван. функ.зйом.1) → [М/зйом.з зсув.пікс.], а тоді встановіть інтервал зйомки і почніть зйомку. Чотири знятих зображення формату RAW можна імпортувати на комп'ютер і скомпонувати за допомогою програми Imaging Edge (Viewer). Якщо ви не будете знімати за допомогою програми Imaging Edge (Remote), для запобігання тремтіння фотоапарата і розмиття об'єкта скористайтесь бездротовим пультом дистанційного керування (продається окремо) або функцією [Автоспуск].
Примітка
- У разі тремтіння фотоапарата і розмиття об'єкта належне компонування зображень формату RAW, знятих з використанням функції [М/зйом.з зсув.пікс.], може бути неможливим. Навіть якщо об'єкт зйомки не рухається, а рухаються люди чи об'єкти поблизу, зображення формату RAW можуть бути скомпоновані неналежним чином через зміну освітлення об'єкта зйомки.
- Зображення формату RAW, зняті з використанням функції [М/зйом.з зсув.пікс.], не можна скомпонувати за допомогою фотоапарата. Для компонування зображень використовуйте програму Imaging Edge (Viewer).
- Функція [М/зйом.з зсув.пікс.] має деякі параметри із такими зафіксованими значеннями:
- [Формат файла]: [RAW]
- [Тип файла RAW]: [Нестиснуто]
- [Безшум. зйомка]: [Увімк]
- Функція [М/зйом.з зсув.пікс.] не дозволяє здійснювати зйомку із ручною витримкою.
- Якщо для зйомки вибрано будь-який режим, окрім P/A/S/M, функція [М/зйом.з зсув.пікс.] буде недоступною.
- Якщо використовується установлювальний адаптер (LA-EA1, LA-EA2, LA-EA3 або LA-EA4), інтервал між зйомкою може бути довшим.