TC/UB Disp. Switch
Позволява Ви да покажете времевия код (TC) и потребителските данни (UB) на видеоклип, като натиснете бутона, към който сте назначили функцията [TC/UB дисп. превкл.] функцията е назначена.
- MENU →
(Настройки фотоапар.2) → [
Потребителски клавиш], [
Потребителски клавиш] или [
Потребителски клавиш] → назначава [TC/UB дисп. превкл.] функцията към желания клавиш. - Натиснете клавиша, към който сте назначили функцията [TC/UB дисп. превкл.].
- Всеки път, когато натиснете бутона, показването на монитора ще се превключи от брояча за времето на записа на видеоклип → времеви код (TC) → потребителски данни (UB) в този ред.
Забележка
- Когато мониторът е обърнат, докато сте в режим на снимане, като например снимане на автопортрет, информация за TC/UB не се показва. В режим на възпроизвеждане се извежда информация за TC/UB дори когато мониторът е обърнат.

