Вид згори

Вигляд фотоапарата зверху

  1. Багатоінтерфейсний роз'єм*

    Деяке приладдя може вставлятися не повністю і виступати з багатоінтерфейсного роз'єму. Проте для встановлення з'єднання достатньо, щоб приладдя дісталося переднього краю роз'єму.

  2. Мікрофон

    Не закривайте цей елемент під час записування відео. Недотримання цієї вимоги може спричинити появу шумів чи зменшення рівня гучності.

  3. Кнопка REC (запис)

    Якщо почати зйомку, натиснувши кнопку REC (запис), кнопка засвітиться червоним світлом.

  4. Мультиселектор
  5. Позначка положення датчика зображення
    • Датчик зображення перетворює світло в електричний сигнал. Положення датчика зображення позначається значком (Позначка положення датчика зображення). Під час визначення точної відстані між фотоапаратом та об’єктом слід орієнтуватися на горизонтальну лінію.

    • Фокус неможливо підтвердити, коли відстань до об’єкта менша, ніж мінімальна відстань знімання встановленого об’єктива. Слідкуйте, щоб об’єкт знаходився на достатній відстані від фотоапарата.
  6. Кнопка 3 (спеціальна кнопка 3)/кнопка ISO (чутливість ISO)
  7. Кнопка 2 (спеціальна кнопка 2)/кнопка WB (баланс білого)
  8. Нарізні отвори для приладдя

    Сумісні з гвинтами 1/4-20 UNC

    Використовуйте приладдя із гвинтом не довше 5,5 мм. Інакше вам не вдасться надійно зафіксувати приладдя, і може статися пошкодження фотоапарата.


* Можна також використовувати приладдя, призначене для роз’єму для приладдя. Ефективне функціонування з приладдям інших виробників не гарантоване.

Логотип багатоінтерфейсного роз’єму

Логотип роз’єму для приладдя