Вибір спрямованості

За допомогою перемикача режимів спрямованості ви можете вибирати спрямованість, яка найкращим чином підходить для звуків, що записуються, або умов запису.

Суперспрямований

Будуть прийматися тільки звуки в певному діапазоні перед цим пристроєм, що забезпечить однаково чіткий прийом звуку. Суперспрямований режим забезпечує запис с меншими ревербераціями і підходить для запису всередині приміщень. Суперспрямований режим рекомендується для зйомки або потокового передавання відео, наприклад, коли об’єкт розмовляє в безпосередній близькості від цього пристрою.

Односпрямований

Приймається широкий діапазон звуків навпроти цього пристрою. Односпрямований режим рекомендується, наприклад, для запису конференцій та зустрічей.

Всеспрямований

Однаково приймаються звуки з усіх напрямків. Всеспрямований режим рекомендується, наприклад, для запису всіх звуків, включно з навколишніми звуками.

Суперспрямований (назад)

Приймаються звуки позаду цього пристрою разом з меншою кількістю звуків спереду. Суперспрямований (назад) режим рекомендується, наприклад, для зйомки пейзажних відео з коментарями.

Суперспрямований (вперед+назад)

Звуки спереду і позаду цього пристрою приймаються в однаковій мірі, разом з меншою кількістю звуків ліворуч та праворуч. Суперспрямований (вперед+назад) режим забезпечує запис звуків від об’єкта навпроти цього пристрою, а також голосу відеооператора, і рекомендується, наприклад, для запису відеоінтерв’ю.

Суперспрямований (вперед/назад) роздільно

Звуки спереду (канал 1) і позаду (канал 2) цього пристрою приймаються в однаковій мірі, разом з меншою кількістю звуків ліворуч та праворуч. Суперспрямований (вперед/назад) роздільно режим забезпечує індивідуальне регулювання гучності переднього та заднього аудіосигналу після відеозапису і рекомендується, якщо є необхідність в редагуванні записаного аудіосигналу.

(Стерео)

Можливий запис реалістичного відео шляхом чіткої локалізації лівого (канал 1) та правого (канал 2) джерел звуку. Стереорежим рекомендується, наприклад, для зйомки відео рухомих об’єктів, наприклад гоночних автомобілів і потягів або ж відео музичних вистав у театрах.

Ультраспрямований

Завдяки технології адаптивного формування променя, яка використовується в цьому пристрої, цільовий звук з передньої частини пристрою вловлюється, у той час як будь-які інші непотрібні звуки значно зменшуються. Ультраспрямований режим рекомендується використовувати для створення записів з мінімальною кількістю непотрібних звуків на близькій відстані, таких як голоси навколо об’єкта, за збереження помірних звуків навколишнього середовища на великій відстані, таких як шум струмка та щебетання птахів.

Для отримання додаткової інформації про технологію адаптивного формування променя див. Про технологію адаптивного формування променя.

Підказка

  • Чим ближче об’єкт розташований до цього пристрою, тим чіткіше може сприйматися звук.

Примітка

  • У наведених нижче випадках звуки від об'єкта, що знаходиться перед пристроєм, можуть не розпізнаватися, а звук у записах може звучати слабше порівняно з тим, що записано в інших режимах спрямованості.

    • Записи зроблені в місцях із сильним відлунням, наприклад, у невеликій кімнаті.

    • Об’єкт розташований у віддаленні від цього пристрою.

    • Звуки від об’єкту втрачаються в навколишніх шумах.

    • Об’єкт не спрямований безпосередньо в бік цього пристрою; він спрямований, наприклад, вниз або вбік.

    Спробуйте один з наведених нижче варіантів, який відповідає вашому випадку.

    • Змініть налаштування перемикача ATT.

    • Установіть перемикач AUTO/MAN у положення «MAN» і відрегулюйте рівень гучності запису за допомогою диска AUDIO LEVEL.

    • Відрегулюйте відстань від цього пристрою до об’єкта або напрямок орієнтації пристрою.

    • Змініть режим спрямованості на суперспрямований.

  • Залежно від оточення і джерела звуку, можуть виникнути наступні проблеми. Якщо вони здаються набридливими, змініть спрямованість на суперспрямований режим.

    • Гучність та якість звуку з інших джерел, окрім передньої панелі цього пристрою, нестабільні.

    • Якість звуку нестабільна. Наприклад, різкий шум, схожий на плескання, відлунює в аудіо.