Фотозйомка (Інтелект. авто)

У цьому розділі розповідається про те, як знімати фотографії в режимі [Інтелект. авто]. У режимі [Інтелект. авто] фотоапарат автоматично фокусується й автоматично визначає експозицію відповідно до умов зйомки.
  1. Встановіть диск Фото/Відео/S&Q у положення (Фото), щоб вибрати режим фотозйомки.

  2. Установіть диск перемикання режимів у положення (Режим Авто).

  3. Виберіть пункт [Інтелект. авто] на екрані вибору режиму зйомки.
    Буде встановлено режим зйомки (Інтелект. авто).
  4. Відрегулюйте кут нахилу монітора і скеруйте фотоапарат на об’єкт зйомки. Або наведіть фотоапарат на об’єкт зйомки, дивлячись через видошукач.
  5. Коли встановлено об’єктив зі змінною фокусною відстанню, збільшуйте зображення повертанням кільця масштабування.
  6. Щоб виконати фокусування, натисніть кнопку спуску до половини.
    Коли зображення сфокусовано, лунає звуковий сигнал і засвічується індикатор ( тощо).

  7. Повністю натисніть кнопку спуску.

Зйомка за допомогою значків сенсорного керування

Для фотозйомки замість натискання кнопки спуску можна також торкнутись значка на екрані. Проведіть по монітору ліворуч або праворуч, щоб відобразити значки сенсорного керування, а тоді торкніться значка (спуск). Зняте зображення можна переглянути, торкнувшись значка (перейти до екрана відтворення).

Докладніше про те, як можна відобразити значки сенсорного керування, дивіться в розділі «Значки сенсорного керування».


Для коригування яскравості зображення, колірного тону тощо ( Мій стиль зображення)

Проведіть по монітору ліворуч або праворуч, щоб на екрані зйомки з’явились значки сенсорного керування, а тоді торкніться (налаштування зображення). Параметри (Розмитість фону), (Яскравість), (Колір) та [Творчий Вигляд] можна налаштувати відповідно до особистих уподобань. Торкніться кожного значка в нижній частині екрана, щоб налаштувати кожний параметр.

Детально читайте у « Налаштування зображень в автоматичному режимі (Мій стиль зображення) ».


Вибір режиму фокусування вручну ( Режим фокусув. / Обл. фокусуван.)

Якщо задати [Режим фокусув.], тобто вибирати (Покадровий AF) для пейзажів чи нерухомих об’єктів та (Безперервн. AF) для об’єктів, що рухаються, фокусуватися на потрібному об’єкті буде легше. Положення фокусування та діапазон можна також указати за допомогою [Обл. фокусуван.].


Зйомка з фокусуванням на очах людини

Функція [Розпіз.об'єкт вAF] у меню [Розпізн. об'єкта] увімкнена за замовчуванням, завдяки чому функцією автофокусування на очах можна користуватися одразу.


Зйомка зображень із фіксацією фокуса на потрібному об'єкті (фіксація фокуса)

Якщо сфокусуватися на об’єкті, фокус фіксується в разі натиснення кнопки спуску до половини. Перейдіть до потрібної композиції та натисніть кнопку спуску до кінця, щоб зробити знімок.

  • Фокус можна фіксувати на нерухомих об’єктах. Виберіть для параметра [Режим фокусув.] значення (Покадровий AF).
  • Якщо для параметра [Обл. фокусуван.] встановити значення [Фіксація центра], фокусуватися на об’єктах, розташованих у центрі екрана, буде легше.

Підказка

  • Якщо виріб не може сфокусуватися автоматично, індикатор фокусування блимає, а звуковий сигнал не лунає. Перекомпонуйте кадр або змініть режим фокусування чи параметри зони фокусування. У режимі [Безперервн. AF] загоряється (індикатор фокусування), а звуковий сигнал налаштування фокуса не лунає.

Примітка

  • Після зйомки відображається значок запису даних. Не виймайте карту пам'яті, поки відображається значок. Інакше нормальний запис зображень буде неможливий.
  • Під час зйомки із короткою витримкою затвора і об'єктивом з великою діафрагмою, коло, що знаходиться не в фокусі внаслідок ефекту боке, може бути обрізаним через роботу механізму затвора.
  • Якщо використовується об'єктив іншого виробника (зокрема об'єктив Minolta/Konica-Minolta), правильна експозиція може бути не встановлена або яскравість зображення може бути нерівномірною.
  • Під час зйомки із короткою витримкою затвора, в залежності від умов зйомки яскравість зображення може стати нерівномірною.
TP1001412029