Бездротов. спалах
Для зйомки з бездротовим спалахом використовуйте спалах, що підтримує активацію спалаху радіосигналом (продається окремо), або бездротовий пристрій радіокерування (продається окремо). Докладніше про використання кожного з цих способів читайте в посібнику з експлуатації спалаху або бездротового пристрою радіокерування.
-
MENU →
(Експозиція/колір) → [Спалах] → [Бездротов. спалах] → [Увімк]. -
Зніміть з фотоапарата кришку черевика та встановіть спалах або бездротовий пристрій радіокерування.
-
Якщо під час зйомки зі встановленим спалахом бездротовий спалах активується радіосигналом, налаштуйте встановлений спалах як пристрій радіокерування.
-
-
Налаштуйте дистанційний спалах, що перебуває у бездротовому режимі, або спалах, приєднаний до бездротового радіоприймача (продається окремо).
- Для тестового спалаху призначте функцію [Бездрот. тест. спал.] спеціальній кнопці за допомогою [
Нал.кл.кор./диск], а тоді натисніть вибрану кнопку.
- Для тестового спалаху призначте функцію [Бездрот. тест. спал.] спеціальній кнопці за допомогою [
Детальна інформація про пункти меню
- Вимк:
- Функція бездротового спалаху не використовується.
- Увімк:
- Функція бездротового спалаху використовується для випромінювання світла зовнішнім спалахом або спалахами на віддаленні від фотоапарата.
Примітка
- Щоб дізнатися про спалах, що підтримує зйомку із бездротовими спалахами, відвідайте веб-сайт компанії Sony або зверніться до дилера Sony чи в місцевий авторизований сервісний центр Sony.
TP1001531686