RAW mozgóképek küldése külső RAW-felvevőre

Mozgóképfelvétel közben a RAW mozgóképek HDMI-n keresztül a fényképezőgéphez csatlakoztatott külső felvevőre is küldhetők. RAW mozgóképek küldésekor a kimenethez használjon prémium nagysebességű HDMI-kábelt (külön megvásárolható)

A kimenetre küldött RAW mozgóképek képmérete 4332 × 2446 képpont.

  1. Használjon prémium nagysebességű HDMI-kábelt (külön megvásárolható) a fényképezőgép HDMI Type A csatlakozója és a külső RAW-felvevő HDMI bemeneti csatlakozója összekötéséhez.
  2. Az Állókép/Mozgókép/S&Q tárcsa (Mozgókép) pozícióba állításával válassza ki a mozgóképfelvétel módot.
  3. A fényképezőgépen válassza a következőt: MENU (Beállítások) → [Külső kimenet][HDMI kim. beáll.][RAW kimenet][Be].
  4. A fényképezőgépen válassza a következőt: MENU (Beállítások) → [Külső kimenet][HDMI kim. beáll.][RAW kimenet beállításai] → a kívánt képsebesség. ([60p] / [50p] / [30p] / [25p] / [24p])
    Ha szükséges, állítsa be a következőket.
    • HDMI-kim. felv. adath.
    • Time Code kimenet
    • REC vezérlés
    • 4ch hangkimenet
    A részleteket lásd: „ HDMI kim. beáll. (mozgókép)”.
  5. A felvétel indításához nyomja meg a MOVIE (Mozgókép) gombot a fényképezőgépen.

Tipp

  • A külső RAW-felvevő működésével kapcsolatos információkat a felvevő használati útmutatójában találja.
  • Ha RAW mozgóképeket HDMI-kapcsolattal csatlakoztatott eszközre küld, a [Log felvétel beállít.] alatt a [Log felvétel] opciót állítsa [Be (Rugalmas ISO)] értékre. A [Log felvétel beállít.] alatt a [Színspektrum] beállítását alkalmazza a készülék HDMI-kapcsolattal továbbított RAW mozgóképekre.

Megjegyzés

  • Ha a fényképezőgép MOVIE (Mozgókép) gombja helyett külső felvevővel végzi a felvételt, akkor előfordulhat, hogy a felvétel nem lesz megfelelő.
TP1002103087