Tryb fotograf. (S&Q/poklatkowe)

Wybór, czy przy ustawieniu pokrętła Zdjęcie/Film/S&Q w pozycji S&Q mają być nagrywane filmy w zwolnionym i szybkim tempie, czy też filmy poklatkowe.

Tej funkcji można używać tylko wtedy, gdy pokrętło Zdjęcie/Film/S&Q jest ustawione w pozycji S&Q (tryb nagrywania w zwolnionym/szybkim tempie).

Ustawienia i szybkość odtwarzania w przypadku nagrywania w zwolnionym tempie i szybkim tempie można zmienić w pozycji [Ust. zwol. i szyb.]. Ustawienia i czas interwału w przypadku nagrywania poklatkowego można zmienić w pozycji [ Ustawien. poklatk.].

  1. MENU (Fotografowanie) → [Tryb fotografow.][ Tryb fotograf.] → żądane ustawienie.
    • Gdy w pozycji [Ekr.wyb.trybu foto.] ustawiono [Wyświetl], ekran [ Tryb fotograf.] można wyświetlić, ustawiając po prostu pokrętło Zdjęcie/Film/S&Q w pozycji S&Q.

Szczegóły dotyczące poszczególnych opcji menu

Zw. i sz. tempo:
Możliwość rejestrowania filmów w zwolnionym tempie / szybkim tempie.
Poklatkowy:
Możliwość rejestrowania filmów poklatkowych.
TP1001921685