Zv. rychl. kont. sn.
Můžete dočasně provádět nepřetržité snímání stanovenou rychlostí. Rychlou změnou rychlosti nepřetržitého snímání podle situace můžete snímat pouze rozhodující okamžiky v rámci rychlého nepřetržitého snímání a snížit počet snímků v ostatních scénách.
-
MENU →
(Nastavení) → [Přizpůs. operace] → [
Vlast. nast. kl./ovl.] → Přiřaďte funkci [Zv.rych.kon.sn.přidr.] nebo [Přep.zv.rych.kon.sn.] požadované klávese a nastavte rychlost nepřetržitého snímání při použití [Zv. rychl. kont. sn.].- Rychlost nepřetržitého snímání můžete také nastavit výběrem MENU →
(Snímání) → [Režim pohonu] → [Nas.zv.rych.kon.sn.].
- Rychlost nepřetržitého snímání můžete také nastavit výběrem MENU →
-
Stiskněte klávesu, které jste přiřadili funkci [Zv.rych.kon.sn.přidr.] nebo [Přep.zv.rych.kon.sn.] a poté pořiďte snímek.
Nastavování detailů položek
- 30 snímků/s
- 20 snímků/s
- 15 snímků/s
- 10 snímků/s
- 5 snímků/s
Tip
- Pokud je [Typ závěrky] nastaven na [Elektron. záv.], můžete během nepřetržitého snímání použít funkci [Zv. rychl. kont. sn.].
- Při stisknutí tlačítka spouště napůl můžete funkci [Zv. rychl. kont. sn.] použít s následujícími nastaveními.
- [Typ závěrky] je nastaven na [Elektron. záv.] a [Režim pohonu] je nastaveno na [Kontin. snímání].
- [Typ závěrky] je nastaven na [Mech. Záv.], [Režim pohonu] je nastaven na [Kontin. snímání] a funkce [Sním. s red. blik.] je nastavena na [Vypnuto].
- Při snímání pomocí funkce [Zv. rychl. kont. sn.] se používá elektronická závěrka.
- Pokud použijete funkci [Zv. rychl. kont. sn.] při nepřetržitém snímání, bude skupina přehrávání rozdělena před a po zvýšení rychlosti nepřetržitého snímání.
- Ve funkci [Reg. vl. nast. sním.] můžete registrovat [Zv. rychl. kont. sn.] místo režimu pohonu. V takovém případě lze rychlost nepřetržitého snímání nastavit odděleně od [Nas.zv.rych.kon.sn.].
- Pomocí funkce [Reg. vl. nast. sním.] lze změnit další nastavení snímání a současně provést funkci [Nas.zv.rych.kon.sn.].
Poznámka
- Pokud při nepřetržitém snímání používáte funkci [Zv. rychl. kont. sn.] a přepnete z nízké rychlosti na vysokou (30 snímků za sekundu), případně z vysoké rychlosti na nízkou (20 či méně snímků za sekundu), může se nepřetržité snímání v určitém bodě přerušit.
TP1002159907