Mobiele draadloze serverWG-C20

Verbinding maken met dit apparaat en gegevens erop raadplegen via USB (Windows)

  1. Schakel dit apparaat uit.
  2. Plaats een SD-kaart.
  3. Sluit dit apparaat aan op een computer met behulp van de bijgeleverde USB-kabel.

    De USB-kabel heeft aan beide uiteinden een verschillende stekker. Zorg ervoor dat u de juiste stekker in de juiste poort steekt.

  4. Open [Computer] op de computer.
  5. Ga na of het pictogram van een nieuw herkende [Verwijderbare disk (E:)*] wordt weergegeven.

    De naam van de schijf (E:) kan variƫren afhankelijk van de gebruikte computer.

  6. Open bestanden en mappen op dit apparaat door te klikken op [Verwijderbare disk (E:)*].

Opmerking

  • Als het pictogram van de schijf niet weergegeven wordt wanneer dit apparaat aangesloten wordt op de USB-poort van de computer, koppelt u het apparaat los van de computer en sluit u het vervolgens opnieuw aan volgens de bovenstaande procedure.
  • Wanneer dit apparaat via de USB-kabel aangesloten wordt op de computer en de batterij van dit apparaat niet volledig opgeladen is, zal het opladen automatisch starten en zal het Lampje voor de batterijcapaciteit oranje oplichten.
  • Een USB-apparaat dat aangesloten is op het apparaat kan niet gebruikt worden terwijl het apparaat via de USB-kabel aangesloten is op een computer. U kunt wel een SD-kaart gebruiken.
  • Een SD-kaart die in dit apparaat geplaatst is, kan niet geraadpleegd worden via een computer terwijl het apparaat ingeschakeld is.