Profiteren van verschillende geluidseffecten

U kunt genieten van het omschakelen tussen de geluidseffecten op de luidspreker.

Genieten van versterkt diep basgeluid (ULT-toets)

U kunt een van de volgende procedures uitvoeren voor het instellen. Bij aankoop staat de ULT POWER SOUND-instelling aan.

  • Druk op de ULT-toets op de luidspreker.

    Telkens wanneer u op de ULT-toets drukt, schakelt de instelling tussen ULT1, ULT2 en uit.

    Telkens wanneer de instelling wordt gewijzigd, hoort u het meldingsgeluid uit de luidspreker en gaat de ULT-toets branden of uit.

    ULT1: Benadrukt diep basgeluid.

    ULT2: Benadrukt het gevoel van vermogen.

    Uit: Schakelt de ULT POWER SOUND-instelling uit.

  • Gebruik de app "Sony | Sound Connect".

    Tik in de app "Sony | Sound Connect" op [Sound Effect] en selecteer vervolgens een van de opties [Off], [ULT1] of [ULT2].

Hint

  • Met de app "Sony | Sound Connect" kunt u het meldingsgeluid in- of uitschakelen wanneer u op de ULT-toets drukt.

De equalizerinstelling naar uw voorkeur aanpassen (CUSTOM)

Tik in de app "Sony | Sound Connect" op [Sound Effect] en selecteer vervolgens [CUSTOM].

Tik op [CUSTOM EQ] en pas de equalizerinstelling aan uw voorkeur aan.

Automatisch aanpassen aan het optimale geluid volgens de omgeving (Geluidsveld-optimalisatie)

Deze gepatenteerde microfoondetectietechnologie detecteert geluiden rondom de luidspreker tijdens het afspelen van muziek om automatisch aanpassingen te maken om het geluid te optimaliseren. Bij aankoop staat de Geluidsveld-optimalisatie aan.

De instelling Geluidsveld-optimalisatie wijzigen

Wijzig in de app "Sony | Sound Connect" de instelling [Sound Field Optimization].

Opmerking

  • In sommige gevallen kan het omgevingsgeluid voorkomen dat het geluid geoptimaliseerd wordt.

  • Wanneer u de Stereo Pair-functie of de Party Connect-functie gebruikt, wordt de instelling voor Geluidsveld-optimalisatie uitgeschakeld.

  • Wanneer de geluidseffecten, zoals de ULT POWER SOUND, zijn ingeschakeld, wordt de aan/uit-optie STAMINA automatisch uitgeschakeld.