Здійснення відеодзвінка на комп’ютері
Під час відеодзвінка на комп’ютері можна використовувати динамік для розмови по бездротовому телефону.
-
Підключіть динамік до комп’ютера за допомогою з’єднання по BLUETOOTH.
-
Запустіть на комп’ютері застосунок для відеодзвінків.
-
Перегляньте настройки*1 застосунку для відеодзвінків.
-
Для відеодзвінків на комп’ютері виберіть профіль BLUETOOTH, призначений не для відтворення музики (A2DP), а для телефонної розмови (з’єднання HFP/HSP). Поки вибрано профіль BLUETOOTH для відтворення музики (з'єднання A2DP), розмова по телефону може бути недоступною.
-
Для налаштувань динаміка виберіть [Headset earphone (ULT FIELD 1 Hands-Free)]*2, профіль BLUETOOTH для телефонної розмови (з’єднання HFP/HSP). ([Speakers (ULT FIELD 1 Stereo)]*2 являє собою профіль BLUETOOTH для відтворення музики.)
-
Для налаштувань мікрофона виберіть [Headset microphone (ULT FIELD 1 Hands-Free)]*2, профіль BLUETOOTH для телефонної розмови (з’єднання HFP/HSP).
-
Залежно від застосунку для відеовикликів, вибір [Headset earphone (ULT FIELD 1 Hands-Free)]*2 або [Headset microphone (ULT FIELD 1 Hands-Free)]*2, профілю BLUETOOTH для телефонної розмови (з’єднання HFP/HSP) або [Speakers (ULT FIELD 1 Stereo)]*2, профілю BLUETOOTH для відтворення музики (з’єднання A2DP) може бути недоступний для налаштування динаміка або мікрофона і може відображатися тільки [ULT FIELD 1]. У такому випадку виберіть [ULT FIELD 1].
-
Що стосується поширених запитань та відповідей на них, відвідайте веб-сайт підтримки покупців.
*1 Залежно від застосунку для відеодзвінків ця функція може бути недоступною.
*2 Позначки можуть відрізнятися залежно від комп’ютера або застосунку для відеодзвінків.
-
Підказка
-
Якщо ви не можете переглянути налаштування застосунку для відеовикликів або вибрати [Headset earphone (ULT FIELD 1 Hands-Free)] або [Headset microphone (ULT FIELD 1 Hands-Free)], профіль BLUETOOTH для телефонної розмови (з’єднання HFP/HSP), виберіть [Headset earphone (ULT FIELD 1 Hands-Free)] або [Headset microphone (ULT FIELD 1 Hands-Free)] для налаштувань на комп’ютері, а потім установіть підключення. Докладніше див. наступні теми.
-
На комп’ютері Mac для відеовикликів використовуються профілі BLUETOOTH як для відтворення музики (A2DP), так і для телефонної розмови (з’єднання HFP/HSP) і вибір профілю не потрібен.