Особиста аудіосистемаSRS-X5

Підключення до пристрою BLUETOOTH, з яким створено пару

 1. Увімкніть динамік.

  Індикатор (живлення) засвітиться зеленим.

 2. Торкніть кнопку (BLUETOOTH) PAIRING.

  Індикатор (BLUETOOTH) починає блимати білим.

  Якщо торкнути кнопку (BLUETOOTH) PAIRING, динамік намагається встановити підключення BLUETOOTH до пристрою BLUETOOTH, який підключався востаннє. Якщо цей пристрій знаходиться поблизу, підключення BLUETOOTH установлюється автоматично, й індикатор (BLUETOOTH) продовжує світитися. Якщо необхідно підключити інший пристрій BLUETOOTH, завершіть поточне підключення BLUETOOTH через наразі підключений пристрій BLUETOOTH.

 3. Установіть підключення BLUETOOTH із пристрою BLUETOOTH.

  Після встановлення підключення BLUETOOTH індикатор (BLUETOOTH) продовжує світитися.

Підказка

 • Якщо під час увімкнення динамік перебуває в режимі BLUETOOTH, він намагається встановити підключення BLUETOOTH до пристрою BLUETOOTH, який підключався востаннє. Якщо на пристрої ввімкнено функцію BLUETOOTH, підключення BLUETOOTH установлюється автоматично.
 • Якщо динамік переходить у режим BLUETOOTH дотиком до кнопки (BLUETOOTH) PAIRING, динамік намагається встановити підключення BLUETOOTH до пристрою BLUETOOTH, який підключався востаннє. Якщо на пристрої ввімкнено функцію BLUETOOTH, підключення BLUETOOTH установлюється автоматично.
 • Якщо ввімкнено функцію очікування BLUETOOTH, динамік автоматично вмикається за допомогою пристрою BLUETOOTH, і встановлюється підключення BLUETOOTH.

Примітка

 • Якщо динамік намагається встановити підключення із пристроєм BLUETOOTH, який підключався востаннє, у деяких випадках може не вдатися встановити підключення. У такому разі завершіть підключення BLUETOOTH за допомогою підключеного пристрою BLUETOOTH.